Wpis z mikrobloga

Zespół Brauna na X:

Jego Ekskremencja Grzegorz Braun wstrzymał się przy głosowaniu o zakazie importu rosyjskiej i białoruskiej żywności.

Rozumiecie, ukraińska żywność niszczy rolników, ale rosyjska i białoruska magicznie nie posiada takich właściwości.

Bardziej wymownie pokazać o co tak naprawdę chodzi Konfokacapom z #protestrolnikow to już się chyba nie dało.

https://twitter.com/ZespolBrauna/status/1766375443223994483

#rolnictwo #protest #ukraina #rosja #bekazkonfederacji #wojna #neuropa #braun #afera #polityka
Tumurochir - Zespół Brauna na X:

Jego Ekskremencja Grzegorz Braun wstrzymał się przy...

źródło: temp_file3704290050657286280

Pobierz
  • 49
@siepan: daj posta w którym mówiłem że Duda bo sobie nie przypominam. No dziewczyna jest Ukrainka (przeoczyłes bo nie apasuje do narracji?) a robi nostryfikację dyplomu w Kanadzie. Pachołek watykański? No daleko idące wnioski uważasz że sam nie uważam instytucji za porządną. No i ta przestrzeń paru lat się zawiera do dwóch lat bo tyle czasu jestem aktywnym komentatorem na wykopie. Tak więc poszukaj dokładniej nie masz wcale tak wiele materiałów
daj posta w którym mówiłem że Duda bo sobie nie przypominam


@yannikto: nie mam linków do postów, tylko cytaty.

dziewczyna jest Ukrainka (przeoczyłem bo nie asuje do narracji?)


Nie. Może wspomniałeś o tym w innej wypowiedzi której akurat nie widziałem. Nie przekopuję profilów.

nie uważam instytucji za porządną

A mimo to w niej jesteś i nie zamierzasz jej opuszczać. Chwalisz się też w internecie tą przynależnością. Dla mnie to wygląda jednoznacznie.
@siepan: ojej no poszukaj poszukaj mocno tego Dudy i zacytuj. A nie teraz się będziesz wykręcał skoro kojarzysz to musisz wiedzieć mniej więcej kiedy był. Chyba że chodzi ci o to że kiedyś faktycznie napisałem że zagłosowałem na Dudę i Trzaskowskiego przez co oddałem nieważny głos. A jednakże pamiętasz to a nie pamiętasz innych postów w którym to wielokrotnie pisałem Andrej Dudenko między innymi bądź Jądrek co faktycznie wskazuje na wielki
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.