Wpis z mikrobloga

@77023 Swoją drogą w 2004 roku Miller odchodził jako chyba najbardziej znienawidzony premier Polski. Wówczas pozytywnie jego rząd oceniało ok. 15% obywateli. Bezrobocie to było prawie 20%. Miałam wtedy 16 lat i doskonale pamiętam te nastroje społeczne.
Sporo wody upłynęło w Wiśle od tego czasu. Kiedyś kręcił wałki, teraz jest już uroczym podstarzałym postkomuszkiem.
Oczywiście piszę to wszystko świetnie zdając sobie sprawę, że SLD to mogłby PiS może buty czyścić w temacie
  • Odpowiedz
@sruk

@WielkiNos: jej ktoś powinien zrobić narutowicza


Z przyjemnością zgłosiłem Twój komentarz.
Nawoływanie do zastrzelenia człowieka tylko dla tego, że nie podobają ci się jej poglądy.
To co zrobisz z tymi , którym twoje poglądy się nie podobają
  • Odpowiedz
@WielkiNos: @Kamienie: Mało kto pamiętał te słynne afery rządu Millera, te słynne dolary w opakowaniu po butach za wysłanie wojsk do Iraku.

Wychodzi na to, że każdy kolejny rząd w Polsce jest gorszy i jedyne czego uczy się od poprzedników jak lepiej kraść i pluć na społeczeństwo. To że dzisiaj ktoś taki jak Miller jest z tej ekipy systemowej bandy koryciarzy najbardziej przyzwoitym politykiem to znaczy, że życie polityczne i
  • Odpowiedz
@Kamienie

@77023 Swoją drogą w 2004 roku Miller odchodził jako chyba najbardziej znienawidzony premier Polski. Wówczas pozytywnie jego rząd oceniało ok. 15% obywateli. Bezrobocie to było prawie 20%. Miałam wtedy 16 lat i doskonale pamiętam te nastroje społeczne.

Sporo wody upłynęło w Wiśle od tego czasu. Kiedyś kręcił wałki, teraz jest już uroczym podstarzałym postkomuszkiem.

Oczywiście piszę to wszystko świetnie zdając sobie sprawę, że SLD to mogłby PiS może buty czyścić w
  • Odpowiedz
kamizelkach z poliestru, których produkcja wpływa na owe zmiany klimatyczne.


@WielkiNos: No tak. Plastik robi się z tego samego surowca co paliwa, a to oznacza, że węgiel trafi albo w jedno albo w druge miejsce. No chyba że następnie spalimy ten plastik, ale pewnie tego nie zrobią tylko zwyczajnie wywalą na śmietnik jakby były normalnymi ludźmi
  • Odpowiedz