Wpis z mikrobloga

Skladajcie zyczonka, kupujcie prezenciki, plaszczcie sie przed tymi dlugowlosymi hydrami ale pamietajcie.. w zamian nie dostaniecie nic. Ty jej kwiaty, suszareczki, lokoweczki, drogie bombonierki i wystawne kolacyjki a ty jak ktorejs powiesz, ze dzisiaj dzien mezczyzny to ci odpowie "taaaaaa? nie wiedzialam nawet heheheheh no to stowka i zdrowka hehehehh". Jedynie matce mozna jakiegos prezenta zrobic bo zasluguje a reszta szczegolnie tych mlodych, pasozytniczych julek to tylko kopa w dupe i elo.

JulianGangol - Skladajcie zyczonka, kupujcie prezenciki, plaszczcie sie przed tymi dl...

źródło: 431097118_375847891977668_4191394041627792081_n

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 4
@Linnior88: mialem. Ja jej droga suszarke na urodzinki a ona mi 3 miesiace pozniej na ur.. okragle gowno bo zapomniala xDDDDDDDDDDD Ale nic dziwnego bo tam u niej w glowie juz chad byl wiec ja to tam juz nie wazny w sumie bylem xDDDDD
  • Odpowiedz
@JulianGangol: i skoro kupujesz drogie to co domagasz się tej samej wartości "zwrotu " ? Moim zdaniem każdy powinien kupić za tyle na ile go stac
Kobieta mało kiedy zarabia więcej od faceta , więc prezent powinien być zgodny z jej budżetem
  • Odpowiedz
  • 2
@Linnior88:

>@JulianGangol: i skoro kupujesz drogie to co domagasz się tej samej wartości "zwrotu " ? Moim zdaniem każdy powinien kupić za tyle na ile go stac

Kobieta mało kiedy zarabia więcej od faceta , więc prezent powinien być zgodny z jej budżetem

Jakiego qurwa zwrotu o czym ty do mnie rozmawiasz? Ja ci mowie, ze ja poswiecilem czas, wybralem co trzeba, kupilem, zaplacilem a ta idiotka mi nic nie dala
  • Odpowiedz
bez przesady ja byłemu na dzień chłopaka też coś kupowałam zawsze


@Linnior88: To bardzo szlachetne z twojej strony, natomiast ogólnie problem jest taki iż większość kobiet wychodzi z takiego założenia iż im się należy bo one są kobietami a jak nie to się obrażą, będą chodzić naburmuszone zachowując się jak małe dzieci którym czegoś rodzic odmówi, ale w przypadku dnia chłopaka mężczyzny itp mają to totalnie w dupie.
  • Odpowiedz
@Linnior88: Moje prywatne odczucie względem tego jest takie, że im młodsze dziewczyny jakby tym bardziej to postępuje a całkiem spora część ogólnie prezenty, żeby gdzieś z nimi wyjść, żeby coś przygotować właśnie na dzień kobiet, walentynki i podobne wydarzenia po prostu wymusza. U mnie w szkole na przykład było tak, że chodziłem bodajże do 42 osobowej klasy w liceum z czego chłopaków było 5, my na kwiatki mogliśmy się złożyć, ale
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Ale to jest tak tylko jeden dzień w roku, a przez resztę czasu codziennie kobiety przecież o wiele więcej pracują, praktycznie na dwa etaty, bo ciągle muszą tyrać w domu mizoginie, a faceciki w tym czasie oglądają mecze w tv, bo są uprzywilejowani na tym polega patriarchat, że kobiety wszystko robią za facecików ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bananek2 - @JulianGangol: Ale to jest tak tylko jeden dzień w roku, a przez resztę cz...

źródło: Image 20210406 203508

Pobierz
  • Odpowiedz