Wpis z mikrobloga

#spedytor mirki mam opcje rozpoczęcia pracy jako spedytor międzynarodowy, firma logistyczna bez własnej floty. Na jakie zarobki można liczyć? Na rozmowie usłyszałem od 7 do 9k na rękę z tym że piersze pare miesięcy trudno i na minimalnej. 30% od zlecenia.
  • 5
  • Odpowiedz
To są firmy, które szukają przyklejaczy i czekają na ten złoty strzał, czyli osobę, której uda się pozyskać klienta i tyle.
Przyklejacz = osoba, która kopiuje fracht z giełdy niemieckiej timocom na polską trans.
To jest rak spedycji, ale zazwyczaj doświadczony spedytor jak sprzedaje swoje tematy na timo i widzi zapytania od nie wiem, np. Interlogisa to wie, żeby nie odpisywać ;)

Szukaj pracy w spedycji, która, albo ma własnych klientów, których
  • Odpowiedz
@Pawaello1: spedytor jest tak dobry jak jego ostatnie 3 miesiące. Doświadczenie doswiadczeniem. Znam osoby, które mają po 10 lat doswiadczenia pracując na klientach firmowych i co z tego. 5-6k netto to jest max jaki wyciągają.
Spedytor samodzielny z własną bazą klientów jest potrzebmy, a taki spedytor, który obsługuje firmowych klientów jest łatwy do zastąpienia, a firma dużo nie straci (nawet jak obslugiwał ich bdb), ale wiadomo od czegoś trzeba zacząć. Idź
  • Odpowiedz