Wpis z mikrobloga

Cześć, wiecie może czy jest to w 100% legal że wydział komunikacji działa tylko na zasadzie rejestracji wizyty online?
Nie ma możliwości umówienia wizyty telefonicznie, nie ma możliwości umówienia wizyty na miejscu.
Dodam że numerki sekundę po wstawieniu rozchodzą się w 0,03 sekundy.. (może nie wszystkie, ale te sensowne typu rano/pod koniec dnia).
Jestem ciekaw co w przypadku osób starszych lub osób bez internetu/komputera xD

#samochody #wydzialkomunikacji #rejestacjapojazdu #motoryzacja
  • 8
  • Odpowiedz
@neffwt: elektronicznie powinieneś mieć możliwość umówienia miesiąc do przodu, sprawdź jeszcze raz, może nie wyświetlają Ci się wszystkie dostępne dni?
  • Odpowiedz
@neffwt: U mnie też tak było, ale poszedłem na pałe i pusty wydział był. Były tylko bilety na odbiór dokumentów to wziąłem ten bilet i wszedłem zarejestrować. Nikt nie robił problemów.
  • Odpowiedz
gdzie ten urząd? Jakie miasto?


@OrzechowyDzem: nie wiem o którym mieście mówi OP, ale na pewno w Gdyni też tak jest

elektronicznie powinieneś mieć możliwość umówienia miesiąc do przodu, sprawdź jeszcze raz, może nie wyświetlają Ci się wszystkie dostępne dni?


@Sasanka9: co więcej jest dostępny tylko najbliższy tydzień a kalendarz "startuje" w piątek albo w sobotę o 7 rano
  • Odpowiedz
  • 0
@Pietter: bingo :) tylko na tydzień rejestracje :) dla mnie jest to tragiczne, bo szansa na wolny termin z rana lub z końcem dnia jest bardzo nikła.
  • Odpowiedz
@neffwt: no ja kiedyś specjalnie ustawiałem budzik w piątek na 6:40 żeby zdążyć odpalić kompa bo miałem ostatni dzień na rejestrację w sobotę. Potem musiałbym płacić karę przez te kretyńskie zapisy
  • Odpowiedz
@neffwt: byłem wczoraj rejestrować furke, umówiłem się tydzień wcześniej na 10:05
Przyszedłem jakoś 9:45 i tak siedzę i czekam a w między czasie 6 osób z ulicy weszło, kliknęło na maszynce po numerek i rejestrowali przede mną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie zawołali 10:15 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz