Wpis z mikrobloga

Siemka, już mi powoli psycha siada więc stwierdziłem, że napiszę tutaj. Kupiłem sobie taki przełącznik-hub i jak podłączę sobie klawiaturę i myszkę to jest wszystko ok, ale jak podłączam kartę dźwiękową to roboczy laptop mówi, że "przekroczone zasoby kontrolera usb" i dźwiękówka nie działa. W przypadku pc z prockiem amd, działa normalnie.
Co mogę zrobić? UGREEN jest wpięty do zewnętrznego zasilania, próbowałem jakieś diagnostyki, aktualizacje wszystkie porty na laptopie bez skutku.

W przypadku jeśli odepnę klawiaturę/myszkę karta dźwiękowa działa ok.

#programowanie #pc #pcmasterrace #komputery #komputer #pracbaza #pomocy #windows
  • 16
  • 0
@patoologiaa: czyli mówisz, że nic nie pozwoli na podłączenie klawiatury, myszki i karty dźwiękowej do tego laptopa? Poza oczywiście wpięciem karty w jakiś inny, wolny port.
  • 0
@Captain90: niby ten ugreen ma wpięcie na zasilacz 5V, wpinanie go nic nie zmienia, szczerze to nawet nie wiem czy działa bo nie ma żadnej lampki czy czegoś co by potwierdziło, że jest zasilany
  • 0
@patoologiaa: ten co mam niby też jest zasilany z kontaktu tak jak napisałem do kolegi wyżej, więc ciężko mi stwierdzić czy to pomoże. No ale widzę, że ten ma 12V a nie 5