Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty

BTC chwilowo w krabie, ETH coś ruszyło.
Wróżę, że to jeszcze nie jest hossa, ale jakby jej zapowiedź, wersja demo.

Teraz zaczyna się mini alt sezon. eth dojdzie do ath i stanie, ewentualnie mała korekta będzie.

Potem może inne alty strzelą. To tak w ciągu 2 tygodni.
Potem będzie korekta i krab przez kilka miesięcy.

Co myślicie?
  • 13
@gdi2 może...
Mi się wydaje, że to jeszcze nie to
Że alty będą pompowane co najmniej do poprzednich szczytów - doge, shiba. Teraz coś się zbiera.

Chyba że ludzie zmadrzeli. W każdym razie w weekend przerzucam BTC i eth na giełdę. BTC miałem sprzedać we wtorek, ale nie zdążyłem przed spadkami ^^
@WolvvloW: patrząc historycznie to konsolidacja BTC przez jakis czas i kilkumiesięczny rajd na nowe ATH

jeśli chodzi o alty również rajd do góry ale nie wszystkich, często alty w różnych momentach się odpalają, niektóre wcale albo słabo
@darktemplar no ja mam dużą nadzieję wyciągnąć trochę do wakacji. Potrzebuję na projekt. To, co mam, już by wystarczyło. Ale tak naprawdę dopiero jestem na 0 od 2021.

A historycznie co cykl jednak rośnie.
@darktemplar robiłem
Ale w 2021 wpakowałem się w Kai i projekt zdechł. Poprzerzucalem, coś urosło. Ale po prostu zła inwestycja.

Poza tym miałem akurat gorszy okres finansowo.
Zmiana miasta, pracy, szukanie pracy...
Leciałem momentami na oparach.

Dlatego tym razem nie chcę popełnić tego błędu i wyciągnąć pieniądze z jakimkolwiek zyskiem.
@darktemplar to akurat było KAI
Taki super był z fundamentami. Tylko jednak nie zadziałało. Najgorzej, że już byłem na nim mocno do przodu. Ale kolega radził trzymać. Bo jeszcze urośnie.

A ja newbie z dość niestabilnym stanem psychicznym wtedy... I tak o.