Wpis z mikrobloga

#policja #ruchdrogowy

Ale #!$%@? akcja, jadę dwupasmową drogą w mieście, jestem jakieś 30m od przejścia dla pieszych, widzę że na chodniku 20m od pasów czai się policja a akurat idzie piesza w kierunku przejścia i jest pomiędzy przejściem a radiowozem.

#!$%@? nie wiedziałem co robić bo z jednej strony piesza te parę metrów od przejścia a z drugiej strony weź ryzykuj mandat. No to puszczam gaz i się toczę do przejścia żeby stanąć, dojechałem akurat prawie równo z pieszą.

A tu bum typ na pasie po mojej lewej #!$%@? przed ryjem pieszej jak już stałem w miejscu, policja od razu bomby i za nim xD Trochę się poczułem tak że go #!$%@?łem ale miał zupełnie otwarty widok na pieszą i na policje, pewnie dostał nie dość że nie ustąpienie to wyprzedzanie na pasach xD

Generalne to ich stała miejscówka w Krakowie, stają pośrodku tego pasa zieleni i się czają.
Loginconajmniej4znaki - #policja #ruchdrogowy

Ale #!$%@? akcja, jadę dwupasmową drog...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
trzeba tylko wiedzieć kiedy


@radziol88: No właśnie o to mi chodziło, że ten gość po prostu się zatrzymał, bo pieszy zbliżał się do przejścia w odległości 30 metrów.
  • Odpowiedz
@radziol88: Nadal nie jest to powód, żeby się zatrzymywać. Bezpieczniej by było, jakby oboje normalnie przejechali. A tak to tylko zasłonił pieszą.

Oczywiście wyprzedzający to debil - żeby ktoś nie zarzucił, że go bronię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz