Wpis z mikrobloga

Wstałem właśnie i tak sobie myślę że na serio szkoda mi Jacka, gdyby nie tucznik to by sobie pracował na budowie i wiadomo że by pił jakieś browary czy wódę bo jest alkoholikiem ale nie w takich ilościach jak na raszei. Tylko by sobie jakoś żył w taki sposób, a teraz leży jak taka dzdzownica i jedyne po co otwiera oczy to po to żeby się napić. Winowajcą dramatu Jacka Marcinkowskiego jest ten obrzydliwy Daniel Magical, dlatego chcę żebyś wiedział że więzienie dla takiej osoby jak ty to za mało. Mam nadzieję że piekło istnieje i tam właśnie trafisz.
#danielmagical #patostreamy
  • 8
@BurningButter z drugiej strony.. na pewno nikt go nie zmuszał do zostania na U2. Mógł w każdej chwili wrócić do Drawska, bo ponoć miał gdzie tam mieszkać. Został, bo tak miał łatwiej. Alkohol, jedzenie wszystko na wyciągnięcie ręki. Fakt, że sprawia, że nie lubię tucznika, bo zostawił jace na pastwę losu jak przedmiot…
@The_Rainman: jak czytam to jakaś niewydolność wielonarządowa i marskość wątroby. Możliwe, że nowotwór też tam był, ale generalnie to kwestia alko. Ja bardziej piłem (nomen omen), do tego jak zmienił się jego tryb życia od czasu, gdy dostał hajs. Chlał codziennie od rana, nawet mu się streama nie chciało czasami włączać, no a wcześniej jednak chodził do pracy.
@Wojt_ASR_: Jan Łoś na Szkolnej pojawiał się raczej rzadko i nie dostawał pieniędzy. O złym stanie zdrowia Janka było wiadome jeszcze zanim nagrywali w magazynie u Łosiów. Prawdą jest, że choroba bardzo szybko poskładała Łoszengoła, jednak była ona efektem lat picia alkoholu (i to pewnie niewiadomego pochodzenia, coś jak teraz Tomasz ze Szkolnej). Nagrywki z sortowni trwały od połowy marca do końca lipca, więc ciężko mówić, że picie w tym okresie