Wpis z mikrobloga

#famemma
Moment w którym jaca dowiedział się że dzwoni arcykura był piękny xD jakby totalnie zapomniał że przed chwila mu dziecko zmarło bo spełniło się jego największe marzenie czyli kontakt z półświatkiem lat 90 cały czas kreował się na takiego ganguska lat 90 te kurteczki skórzane historię o żabce i generalnie styl mówienia jakby trząsł miastem a tutaj dzwoni masa ochroniarz samego Pershinga xD spełnienie marzeń jacy xdd
ortalionnajman - #famemma 
Moment w którym jaca dowiedział się że dzwoni arcykura był...

źródło: Screenshot_20240307-134236~2

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masa nie miał nic wspólnego z Pershingiem


@Charon_Przewoznik9: bredzisz. Masa nie był jego ochroniarzem, ale robili wspólne interesy. Słyszałeś coś o "opodatkowaniu" automatów do gry?
  • Odpowiedz
@Charon_Przewoznik9: poważnie myślisz, że taki Pershing też nie współpracował ze służbami? To, że on i Masa byli wspólnikami w pewnych interesach to fakt potwierdzony nie tylko przez arcykurę. To nie jest jakaś wiedza tajemna i jak będziesz miał chęć to pewnie znajdziesz odpowiednie materiały
  • Odpowiedz
@CzeCzes mam wystarczająca wiedzę w tym temacie. Jedyne co mogę ci przyznać to może zaczynał jako jego ochroniarz. Bo nie pamiętam z kim latał na początku. Ale to tak jakby pisać, że Musk jest zwykłym programista bo od tego chyba zaczynał xD
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze Masa zaczynał jako ochroniarz Kiełbasy. Kiełbasa wciągnął Jarosława w temat, bo wtedy sam już sporo znaczył. Dopiero po jego zabójstwie w 1996, Masa zaczął się wspinać w hierarchii. Przyznajesz mi rację a potem wyciągasz z d--y argument o Musku. Przeproś i zamilcz
  • Odpowiedz
@CzeCzes xD czyli tak jak pisałem, dla ciebie Musk to zwykły programista to tak zaczynał xD
Z racji młodego wieku możesz nie wiedzieć ale prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze chłopie wytłumaczyłem ci to w komentarzu który zgłosiłeś bo zapiekła cię d--a że powiedziałem o tobie prawdę. To tak jakbym napisał że Lewandowski był piłkarzem Lecha a nie Wisły a ty byś się zesrał, że teraz gra w Bracelonie. Szkoda na ciebie czasu “xD”.
  • Odpowiedz