Wpis z mikrobloga

@na_piechote: kiedyś zrobiłem 1330km w jeden dzień, udręka, ale pamiętam ktoś pisał, że 1200km robi DLem i wypoczęty, więc pewnie zależy ile z tego zrobisz autostradą 180km/h to jakoś zleci, ale i tak do #!$%@? godzin
@Szakalio: 1600km pół roku po zdaniu prawka ( ͡° ͜ʖ ͡°)- najpierw 400km po Alpach i potem lota do rodziców w PL 1200km. nie było to longiem bo miałem nascie postojów (36h od startu tego dnia do finiszu), ale ludzie robiący iron butt challenge robią 1000 mil i więcej w 24h.
Robiłem trasę do włoch 2 tygodnie temu. Najgorsza jest austria, gdzie prawie non stop ograniczenie do 100 i raczej po krętych drogach tam się wiele więcej nie da jechać. Zwłaszcza że 2 tygodnie temu było jeszcze parenaście centymetrów śniegu. U nas jest 18'C a tam 0'C. Ale jak potem byś cisnął 180km/h to da radę, ale w dzień ruch jest bardzo duży, zwłaszcza we włoszech, to szybciej niż 140km/h ciężko. Myślę że
@na_piechote: moj rekord 1000km i to w 70% po Polsce i zajęło mi to z grubsza cały dzień z małą przerwą na zwiedzanie a jechałem hayka "na lekko" czyli wyposażony jak na przejażdżke w koło komina, 1700 w jeden dzień imo mission impossible
@Szakalio: @kefas_safek @bocznica @ja_tu_tylko_na_moment @fotograf_warszawiak @zlozlo @Steven_Hyde @oreze @majk_emigrant @debenek @kipowrot @George_Liquor @bastianbastiante

Dzięki za odzew, myślałem, że taki wysryw przejdzie bez echa na mirko. Nie chcę nikomu nic udowadniać, ani się chwalić ani żalić. Jestem już spakowany. Kilkukrotnie robiłem 1200 ale z plecaczkiem od 9 do północy. Teraz jadę sam, bez rozsiadania się na kawce co tankowanie i współczucia damskiej dupci. Kiedyś jechałem sam z okolic Cortina dA (2godz do
@George_Liquor: ja niestety pakuję się dość cygańsko, nie dbam o wygląd, często do południa aż wyschnie, powiewa przypięta flaga z majtek upranych rano na kempingu, staram się mieć na uwadze bezpieczeństwo - kiedyś zgubiłem namiot lekkodusznie przytroczony, w ciepłych krajach ciuchy moto troczyłem pod siatką na kufrze aż się osunęły do wydechu i powypalało dziury. Jeśli jestem z dziewczyną (2-4 tygodnie) to bagażu więcej - dorzucam worek żeglarski i tankbaga, chociaż
napiechote - @GeorgeLiquor: ja niestety pakuję się dość cygańsko, nie dbam o wygląd, ...

źródło: 404892365_7328024123874496_1809291527102151938_n____

Pobierz
@Szakalio: @kefas_safek @bocznica @ja_tu_tylko_na_moment @fotograf_warszawiak @zlozlo @Steven_Hyde @oreze @majk_emigrant @debenek @kipowrot @George_Liquor @bastianbastiante

joł ziomki, no to pykło. Wyjechałem wczoraj 30 po północy z okolic Strykowa, w ok 22h dokulałem kawalątek za Rzym, hotel w Colleferro. Nie zesrałem się bo mam zatwardzenie po bananach, które stanowiły mój prowiant.
Do Wiednia temp 3-6 stopni, dalej pod 17.

Nieco ponad 1700 kilosów, dało się jeszcze jechać, ale klepnąłem kwaterę wcześniej, więc skoro wyczelendżowałem
napiechote - @Szakalio: @kefassafek @bocznica @jatutylkonamoment @fotografwarszawiak ...

źródło: IMG_20240315_223251

Pobierz