Wpis z mikrobloga

Cóż za przypadek, że znów za rządów "uśmiechniętej koalicji" dochodzi do pacyfikacji protestujących, którzy faktycznie i bez żadnych przenośni, wprowadza terror praworządności. Widziałem już kilka relacji i w przeważającej części, sytuację zaogniała właśnie policja, licząc na odwet, by później chwalić się urwanymi filmikami jak to protestujący atakujo!
Wiedziałem. Wiedziałem od zawsze, że ta formacja przejęła cały patos pracy milicyjno-zomowskiej swołoczy, a było to nadzwyczaj widoczne, gdy władza i za PO i za PIS, pokazała co potrafi, wobec obywatela, który słusznie sprzeciwiał się samowoli władzy, czy to strzelanie do górników, czy to pałowaniem za brak maski, czy obecne prowokatorskie sceny przy proteście rolników.

Przeraża mnie to, że obecna władza, broniła łobuzów z tęczowymi flagami, którzy skakali po radiowozach i atakowali ludzi, a tu? Teraz stoją "za mundurem". Ja pierdzielę. Jakim trzeba być mikrocefalem, by jeszcze im przyklaskiwać, gdy jeszcze nie tak dawno obrzucali gównem Straż Graniczną, która broniła Polskich granic! To jest chore, obrzydliwe i zwykłym sk........!

Jedynie Konfederacja miała odwagę wyjść do rolników i łagodzić emocje, które buzowały od tych policyjno-politycznych prowokatorów.
Ha Tfu! Mela wam, klakierzy, na pysk!
#sejm #protest #polityka #polska #konfederacja #policja #bekazlewactwa #bekazpodludzi
artur-klocek - Cóż za przypadek, że znów za rządów "uśmiechniętej koalicji" dochodzi ...

źródło: tfu

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 2
@KosmicznyPaczek: Darujcie sobie trole, swoje stare śpiewki o mateckim, boli dupa, ma boleć, etc. To nie przypadek, że pod każdym postem o nadużyciach władzy, te same trole opłacane przez tuska, używają tych samych "argumentów"

- Ale PO kradnie

- hehe, matecki


To żałosne, powinieneś się wstydzić swojej egzystencji.
  • Odpowiedz
  • 0
Merytoryczna opozycja


@KosmicznyPaczek: Być może... chciałbym jednak zauważyć, że jako jedyna opcja polityczna miała odwagę wyjść naprzeciw siepaczom "uśmiechniętej koalicji", tak jak miała odwagę, sprzeciwić się terrorowi kowidowemu, który tu nam instalowali siepacze z PiS, przy współudziale tej "merytorycznej" opozycji, która się przefarbowała na "uśmiechniętą koalicję"

Jeżeli dla ciebie obrona przed zamordyzmem władzy to nic, to nie dziwię się, że nawet cię nie stać, na napisanie merytorycznej odpowiedzi, ale już stać,
  • Odpowiedz