Wpis z mikrobloga

Hataki zrobili polskie napisy do tego tytułu, więc to oznacza, że wreszcie można ten porąbany i ciekawy film "wypożyczyć", więc przypomnę wam swój tekst.

Witam

Wystarczy, że facet jest przystojny i bogaty, a wtedy kobiety próbują zrozumieć ich najbardziej porąbane perwersje.

"Good Boy" (2022) - w pierwszej chwili, gdy zobaczyłem tego psa, to w mojej głowie przypomniały mi się sceny z "Wilfred", lecz te dwa pieski są całkowicie różne, ponieważ w tutaj mamy kolesia w kostiumie, a w serialu pieska, którego widzi tylko główny bohater.

Pewna kobitka postanowiła iść na randkę z mężczyzną, który w swoim domu posiada faceta przebranego za psa, a ona stara się do tego przekonać, ponieważ wybranek na pierwszy rzut oka wydaje się ideałem.

Jeśli lubicie dość nietypowe filmy - facet przebrany za babę, znaczy psa - to ten tytuł powinien się wam spodobać, to jednak trzeba wziąć pod uwagę to, iż to dość powolne kino, a do tego nie liczcie na żaden horror, ponieważ ten tytuł nim nie jest.
Mimo wszystko jest to na tyle porąbane, że aż grzechem byłoby sobie to odpuścić.

Fani psychologicznych thrillerów powinni dać szansę temu dziełu, bo naprawdę warto.

PS Jeśli ktoś z was chciałby mnie wesprzeć, to zapraszam TUTAJ

Pozdrawia Janusz - #filmowyjanusz

#film #filmnawieczor #kino #thriller #smiesznypiesek
hacerking - Hataki zrobili polskie napisy do tego tytułu, więc to oznacza, że wreszci...

źródło: MV5BZTFjYTEwOTEtYTk2OS00MzU3LTg0ZmUtOGE4MzljNmQzZGE5XkEyXkFqcGdeQXVyMDc5ODIzMw@@._V1_FMjpg_UX1000_

Pobierz
  • 6