Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: Za bycie pajacem z sejmu jeszcze nie wyrzucają, niestety. Chociaż z partii mogliby xd Ja nie ogarniam, czemu Lewica już tak się pogodziła z rolą ultrasa, że nie rozważa uderzania do szerszego grona wyborców, a co musiałoby się wiązać z ogarnięciem takich pokemonów.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Lewica zdaje sobie sprawę, że ona i konfederacja to dwie strony tej samej monety i tym samym udowadniają słuszność teorii podkowy, prawda?

Mam również nadzieję, że w ultra epickiej nowoczesnej uśmiechniętej chłodni znalazło się miejsce na uszka konfederackie
Noniewytrzymietego - @OCIEBATON: Lewica zdaje sobie sprawę, że ona i konfederacja to ...

źródło: uszka

Pobierz
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: a coś nie tak napisała, no memik złoto. Rolasy od Hołowni to koalicjant ograniczonego zaufania. Konserwatywna prawica. Celem nadrzędnym jest rozliczenie pisu, ale to nie oznacza, że nie można z koalicjantem mieć innych poglądów. Białoruś w Polsce się skończyła, już nie wszyscy w sejmie muszą mieć takie samo zdanie jak starszy pan w dwóch rożnych butach.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: no ale co w tym złego ? Wszyscy mamy siedzieć cicho żeby kogoś nie urazić ? #!$%@? co jest? Aż tak nam ten PiS przeżarł mózgi? Jest spór światopoglądowy w jednej kwestii, trzeba się dogadać, teraz trwa proces gadania. Każdy ma swoich wyborców i gada pod swoją publikę. Na koniec dnia siada przy stole powiedzą ok robimy tak i tak, trochę po naszemu trochę po waszemu shake hand i idziemy
  • Odpowiedz
Białoruś w Polsce się skończyła, już nie wszyscy w sejmie muszą mieć takie samo zdanie jak starszy pan w dwóch rożnych butach.


@Xahil: Można mieć różne poglądy, ale od przewodniczącej sejmowej Lewicy spodziewałbyś się bardziej wyważonego zachowania, bo wszystko co napisze można przełożyć na całą Lewicę. Tym bardziej, że to jedna z mniej rażących wypowiedzi, gorsze ma średnio raz w tygodniu.
  • Odpowiedz
@djtartini1: przewodniczący jednej partii #!$%@?ł gaśnice w sejmie na twarz kobiety stojącej obok, a drugiej darł mordę z mównicy i wyzywał ludzi od zdradzieckich mord. Myślę, że opis złoto pod śmiesznym obrazkiem jest jakieś 150 tysięcy razy mniej bulwersujący.
  • Odpowiedz
przewodniczący jednej partii #!$%@?ł gaśnice w sejmie na twarz kobiety stojącej obok, a drugiej darł mordę z mównicy i wyzywał ludzi od zdradzieckich mord. Myślę, że opis złoto pod śmiesznym obrazkiem jest jakieś 150 tysięcy razy mniej bulwersujący.


@Xahil: To prawda. Jednak czasami nawet Braun potrafi się zamknąć lub mu karzą to zrobić, ale ona tego nie potrafi i to tylko jedna z serii jej wypowiedzi, bo ma dużo gorsze. Wystarczyłoby
  • Odpowiedz
@djtartini1: głosowałeś na Żukowską? Ja niestety nie, ponieważ mieszkam w innym okręgu wyborczym, ale gdybym mógł to bym zagłosował, właśnie dla tego, że cenie jej uwagi, uważam że jej wyraziste stanowisko ma wpływ na dyskusję. Chociażby na tę, która właśnie prowadzimy :) Ktos wyżej zrobił porównanie do konfederscji. No coś w tym jest, chłopcy z konfy też mówią to co myślą. Różnica jest taka, że im wolno bo he he wolność,
  • Odpowiedz
. Wracając, wydaje mi się, że jedynymi osobami które mogą kazać się jej zamknąć są jej wyborcy, natomiast nic na to nie wskazuje, że oni tego chcą. Powiem więcej, nam to się podoba.


@Xahil: Nie mów za wszystkich- członkowie Partii Razem ledwo ją tolerują co dali nie raz do zrozumienia, podobnie jak wielu jej kolegów partyjnych (nawet miała bana na twittera)- dlatego kiedyś została wyrzucona ze stanowiska Rzecznika, dużo jej zarzuca
  • Odpowiedz