Wpis z mikrobloga

Czy Polska powinna wycofać się z Zielonego Ładu?

Czy Polska powinna wycofać się z Zielonego Ładu?

  • Tak 66.7% (52)
  • Nie 25.6% (20)
  • Nie mam zdania 7.7% (6)

Oddanych głosów: 78

  • 16
  • Odpowiedz
@KapitanONeil: wypalania traw zakazuje ustawa z dnia 28 września 1991 r. a założenia Europejskiego Zielonego Ładu zostały przedstawione 11 grudnia 2019 roku. Teraz pytanie czy to z twojej strony zwykła niewiedza czy celowa manipulacja?
  • Odpowiedz
@KapitanONeil: czyli Europejski Zielony Ład z 2019 roku zakłada coś czego nie można robić już od ponad 20 lat i bez zielonego ładu. Ma to sens. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przestań bezmyślnie powtarzać to co ci podetkną pod nos twoje ulubione propagandówki. Nikt nie dąży do tego żeby wypalanie traw znów było legalne lub do stosowania pestycydów przy rzekach. Tylko tanie manipulacje pod najmniej ogarniętą część
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard: to co twoim zdaniem zakłada zielony ład? O czym mówię czytałem kiedyś w Farmerze, i pisze między innym bo tworzenie miedzy to nowy przepis. Trójpolówka też i to nie jest złe, ziemia musi odpocząć. Jakby mój świętej pamięci dziadek widział co młodzi wyprawiają to by umarł np. Tytoń nie powinien być na tym samym polu częściej niż co trzy lata, a ci walą co roku i wyjalawiaja glebę.
  • Odpowiedz
@KapitanONeil: fajny fikołek doceniam starania ale nie zniesiesz tej dyskusji na inne tory do momentu aż sam się nie przyznasz do manipulacji. Co z tym wypalaniem traw? Dalej będziesz powtarzał te bzdury? Czy może jednak wyciągnąłeś jakieś wnioski?
  • Odpowiedz
@KapitanONeil: a ja kłamczuszku dalej czekam aż przyznasz się do celowych manipulacji w sprawie wypalania traw i nawożenia. Wtedy możemy przejść do tematu, który cię interesuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą zetknąłem na twój profil i widzę, że jesteś jedyną z tych osób, które nieironicznie wierzą, że nowy neokomunistyczny ład to coś dobrego.
  • Odpowiedz