Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #blackpill #logikaniebieskichpaskow

Obleśny, zaniedbany skinny facior, który myśli, że dobrze wygląda bo jest względnie szczupły...

Kontra...

Wyrzeźbiony, zadbany i wysportowany mężczyzna, który zbudował NATURALNĄ muskulaturę dzięki rzetelnemu treningowi i dobrze rozpisanej diecie.

Tak przegrywy, da się zrobić taki postęp w pół roku. To, że wy nie potraficie się za siebie wziąć i wolicie być ulańcami bez żadnego mięśnia nie znaczy, że coś jest nie możliwe :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #blackpill #logikaniebieskichpaskow

...

źródło: 48465156156

Pobierz
  • 24
@RezyserZycia29: Oczywiście, typowa śpiewka przegrywa. Jak ktoś fajnie wygląda to rzecz jasna musiał jechać na wspomagaczach. Samo mu urosło po zastrzykach, nie musiał nawet na siłkę zapewne chodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) O ile z moim poprzednim tematem może rzeczywiście przesadziłam i tamten koleś był wyjątkowo muskularny, tak ten ze zdjęcia ma poziom muskulatury, który może osiągnąć większość mężczyzn. Gdyby tylko chcieli :)))
@exystexys: To zmienia, że nie dziwcie się, że nie podobacie się kobietom z takim cielskiem jak to po lewo czy to co dodaje w komentarzu xD Ciśniecie na grube kobiety, że są takie paskudne i się przechwalacie, że sami jesteście szczupli a to żaden atut u mężczyzny, wręcz przeciwnie xD Wiem jak wygląda ciało "drobnego" mężczyzny z wysokim body fatem, które nigdy nie zaznało żadnej aktywności... uwierzcie mi, nie jest ono
WyzwolonaPodrozniczka - @exystexys: To zmienia, że nie dziwcie się, że nie podobacie ...

źródło: 430119169_729297839336549_6136167562229643334_n

Pobierz
@exystexys: Oczywiście, że można. Po pół roku serio takiego konkretnego ciśnięcia już by zobaczyli olbrzymią zmianę. Nawet jakby nie byli tak docięci jak ten koleś ze zdjęcia to i tak by było już całkiem fajnie. Nie dajmy się też zwariować, nie chodzi o to, żeby się katować ale zwyczajnie trzeba nauczyć się jakiejś dyscypliny i krok po kroku dążyć do osiągania coraz to lepszych wyników. Wiadomo, że każdy jest indywidualnością i
Możesz dalej tylko gnić przed kompem i nic ze sobą nie robić. Tylko potem nie płacz, że dziewczyny robią taką minę na Twój widok:


@WyzwolonaPodrozniczka:
Nie chcę znać ludzi którzy w jawny sposób dają innym do zrozumienia, że się nimi brzydzą.
Przecież można szanować innych

Tobie chyba tylko chodzi o jakieś kontakty intymne bo na basenie nikt nie ma prawa poniżać innych za ich wygląd

Ja nie lubię grubasek ale to
@OctoBear: A ja nie.

@TakiSobieLoginWykopowy Nie dajesz w jawny sposób, tylko na wykopie :))) Owszem, traktujesz je jak podludzi i gardzisz nimi tylko dlatego, że nie pobudzają twojego wacusia. Dlaczego zatem sam oczekujesz, że ktoś będzie akceptował twoje sadło albo się nim zachwycał? Sam najpierw naucz się szanować ludzi a dopiero potem wymagaj. Bo jesteście naprawdę ostatnimi ludźmi, którzy mogą się wypowiadać na temat jakiegokolwiek szacunku do drugiego człowieka :)))

@
@WyzwolonaPodrozniczka w takim razie nie każ każdemu wyglądać tak jak ty lubisz. To strasznie toksyczne.
Świat byłby nudny gdyby każdy wyglądał jak pod jedną miarę szyty. Nic tobie nie da wylewanie tu żali i krycie się za maską dominy i dyktatorki jakichś gównianych przekonań.
Proponuję usunąć konto. Chociaż i tak będziesz dalej samotna z takim podejściem do ludzi.
@OctoBear: Ja nie każę. Możesz sobie i ważyć 500kg jak chcesz, mam to gdzieś. Tylko potem się nie dziwcie, że nikt was nie chce dotykać ani się z wami umawiać :))) Chcesz mieć ładną dziewczynę = sam musisz dobrze wyglądać. Takie są realia :)))

@TakiSobieLoginWykopowy Ale jakbym zaświeciła p!zdą to już byś się zainteresował i twoje życie nabrałoby kolorowych barw :)))
@WyzwolonaPodrozniczka: A jakie on poczynił postępy MENTALNE poza oczywistym faktem wyrobienia sobie motywacji do treningu? Bo zdjęcia przed lustrem z kaloryferkiem to raczej świadczą jaki on jest póki co płytki. Zakochany w sobie narcyz będzie odrzucał większość kobiet które pragną normalnej długoterminowej relacji tak samo jak zapyziały abnegat. On się skupia na sobie i ma to "na czole wypisane" a powinien mieć "skupiam się na celach, jestem w stanie coś dać
@WyzwolonaPodrozniczka: Nie ogarniam jak ludzie tu się nie łapią, że jesteś facetem xd. Nie znam ani jednej laski, która by znała takie określenie jak skinnyfat, albo na biceps mówiła dwugłowy ramienia xdd. No ni cholery. Ewentualnie jakaś zapalona fitnesiara zna takie pojęcia ale wątpię żeby taka laska się wykłócała w czasie wolnym z ludźmi na wykopie xd.