Wpis z mikrobloga

#rzeszow #rowerowyrzeszow #rower #podkarpacie

Szukam chętnych na dłuższą trasę rowerową. Jestem z Podkarpacia i 300km przejechanych w ubiegłe wakacje to dla mnie za mało. Jeżeli ktoś chętny na jakąś trasę Rzeszów>Wrocław, Rzeszów>Kraków itp.. to proszę obserwować tag #rowerowyrzeszow. Dlaczego wołam również #rower? Ponieważ, cieszyłbym się gdyby ktoś dołączył do mnie po drodze. Wymagania to chęć podróży, sprawny rower, troszkę czasu i pogodne nastawienie :) Jeszcze raz zapraszam do obserwowania tagu #rowerowyrzeszow oraz w tym wpisie rozpoczynam nowy: #dalekietrasyrowerowe
  • 13
  • Odpowiedz
@michal__q: Ostatni wpis #mateuszjedzieprzedsiebie :) Nie śpieszyłem się, bo wtedy moim zadaniem było tylko dojechać do Sandomierza, wysłać kartkę na adres Wykopu i wracać. Lubię jeździć spokojnie, szybko jeżdżę przez tereny zabudowane i jak mnie psy gonią, takie spokojne tereny wiejskie to lubię puścić kierownice, opuścić ręce i powoli jechać.
  • Odpowiedz
@Bunis: Daj znać. Szukam jakiegoś harpagana do dalszych tras (tak z 200km). Mieszkam w Krakowie, ale jestem spod Krosna i czasami na Podkarpaciu bywam.
  • Odpowiedz
@WilkEurazjatycki: No no, troszkę zazdroszczę trasy, bo też chciałem uderzać na Kraków ale nie było z kim, więc sam pojechałem na Sandomierz: http://www.wykop.pl/wpis/5266700

Co do prędkości to raz: nigdzie się nie śpieszyłem ale coś koło 20km/h ale również często 15km/h, a dwa... mój rower na wiele nie pozwala bo to jest po prostu zwykły grat, który ma dwa koła, kierownicę, hamulce i światła :) No ale posiadam jeszcze chęci więc nawet
  • Odpowiedz
@Bunis: wow, jak na gracie objechales Sandomierz to szacun, bo pewnie Ci to dlugo zeszlo ;) Ja bylem juz dwa razy w Sandomierzu i fajne tereny do jazdy, bo plasko ;)) Troche za wolno jezdzisz, bo ja smigam ok 30km/h. Po prostu zbyt duzo czasu by mi zajela jazda, bo np. Sandomierz 200km objechalem raz w 7h :D
  • Odpowiedz