Wpis z mikrobloga

Ehh jest na moim kierunku taki koleś co to zanim poszedłem na studia wiedziałem że on tam będzie bo to był jakiś syn kolegi taty i on jest dosłownie wszystkim czym ja bym chciał być. Od początku było widać że jest bardzi sympatyczny, znalazł kolegów, prace. Niedawno widziałem że znalazł dziewczyne a dzisiaj przyszedł w koszulce z zawodów w programowaniu zespołowym czyli czymś co w pewnym sensie było od długiego czasu moim marzeniem ale czego rownież nie miałem energii i zbyt bałem się zrealizować.
#studbaza #przegryw
  • 12
  • 0
@PANCZLONEK: Właśnie dlatego nie uwazam że pomoże mi terapeuta bo sam moge sobie zaaplikować CBT tylko są rzeczy których nigdy nie zmienie mianowicie moja wątła forma fizyczna i średnie zdrowie i o nie się żalę głównie. Zresztą straconego dziecińtwa tez nikt mi nie zwróci.
  • 0
@PANCZLONEK: Prawda to bardzo pomagało mi tylko odkąd mieszkam w dużym mieście to wstydze sie biegać po ulicy i ćwiczyc w pokoju gdzie jest wspolokator i nie mam zamiaru płacic za siłke gdzie tez jest sporo chadów. No i przez to ostatnio niemal całkiem przestałem cwiczyc, tylko spaceruje często.