Wpis z mikrobloga

#kononowicz ciekawe kiedy będzie unboxing
paczek z gównem, a i słyszałem że ktoś miał fajną różową pałee wysłać na rumiankową 14/4, oczywiście do opłacenia (:
Zaproś kolegę i dawaj w lajta, zaprosisz pan?
Przecież to lepsze niż lajty z krematorium czy z partnerem.
Zgłaszać to ścierwo!
Ta popłuczyna jedyne co ma w swoim życiu to yutube.
Mariuszku #!$%@? widzisz swoje dane, klikasz zgłoś problem prawny, nękanie i piszesz doxing i ośmieszanie.
Kanał robi papa, za to ten sam frustrat cały czas zgłasza kanały olgierdana.
patryk-milanoyt - #kononowicz ciekawe kiedy będzie unboxing
paczek z gównem, a i słys...

źródło: Screenshot_20240305-131819~2

Pobierz
  • 4
@patryk-milanoyt nie da się zbanować kosmosa, yt leje na zgłoszenia za wyzwiska, a za ten fragment lajta olgierda też nie da rady. A dlaczego zapyta jeden i drugi? A bo kosmos będzie składał roszczenia wzajemne, finalnie yt poprosi zgłaszającego o dostarczenie skanu pozwu przeciwko kosmosowi, jeśli tego nie zrobi to po 10 dniach film wraca na kanal zielonego xD
@gzymspiwniczny: to nie jest prawo autorskie od którego można się odwołać, tutaj youtube nakłada za wytyczne społeczności, są takie dwa rodzaje strajków (; Nawet nie widzisz za co dostajesz po prostu kanał robi papa.
Tak samo ja zgłosiłem film o mnie i zielony wysłał mi screena od youtube i wiedział tylko dlatego bo film był o mnie. I jeszcze Edit żeby roszczenie przeszło yutub musi zweryfikować że jest zasadne, jeśli jest