Wpis z mikrobloga

Hej mireczki, zacząłem ostatnio grać ze znajomymi na multi w ck3 na gamepassie na xboxie, musiałem pobrać jakieś spolszczenie bo znajomi jeszcze nie ogarniają za bardzo co i jak. Wszystko było okej, ale pojawiła się jakaś aktualizacja i trochę się pare rzeczy posypało, na screenie są urzędy dworskie, nie ma w ogóle możliwości powołania kogoś na urząd. Tak samo jest jak chcę coś wybudować - nie pokazuje co daje dany budynek. W zasadzie to nie wiem czemu tak jest bo w opisie moda jest napisane, że tylko podmienia napisy itp. Błąd na pewno przez spolszczenie bo jak wyłączyłem to wszystko wróciło do normy.

Da się to jakoś obejść, czy pozostaje cierpliwie czekać na aktualizację moda do nowej wersji? W zasadzie zauważyłem tylko te dwa błędy. Te urzędy dworskie jeszcze bym przeżył, ale to, że nie widać co daje wybudowanie budynku jest trochę kiepskie zwłaszcza jak ktoś dopiero uczy się grać. Dzięki!

#ck3 #crusaderkings3 #paradox
wonrz - Hej mireczki, zacząłem ostatnio grać ze znajomymi na multi w ck3 na gamepassi...

źródło: dworzanie

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
musisz poczekać (zazwyczaj 1-3 dni). Niestety dzieje się tak za każdym razem jak robią giga aktualizację :/ mi przy moich +100modach nawet gra się nie uruchamia xD
  • Odpowiedz