Wpis z mikrobloga

#przegryw Tak w ogóle to uważam że nawet płodne Julki okazywały mi o wiele więcej człowieczeństwa niż normiki,poznałem w tym marnym życiu nie jedną Julkę z którą można było pogadać i wiele z nich wydawała się bardzo wrażliwa i sympatyczna okazywały mi jakie kolwiek wsparcie bo widzę że tak trochę są napiętnowane tutaj,to że wolą Czadów to jedną ale też że chociaż starają się nas zrozumieć chociaż co niektóre to nawet spoko dla mnie i raczej miło wspominam te osoby nawet jak mnie olały,a Normictwo ? Za grosz nie ma do nas empatii i współczucia z tymi ludźmi totalnie nie idzie się dogadać,nie da się dogadać,oni jawnie nas niszczą .
Beka.
A to Julka moich marzeń.
Jest mi smutno anony ( ͡° ʖ̯ ͡°) #depresja
legendaYakuzak2115 - #przegryw Tak w ogóle to uważam że nawet płodne Julki okazywały ...

źródło: temp_file4219479745945761193

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe tak ocieplam ich wizerunek bo teraz jestem w Niemczech i moja koordynatorka to typowa płodna Julka ale na prawdę jest przemiła i można chyba na nią liczyć nie czuć jadu z jej strony w moją i nie chce mi się wsadzać takich osób do worka z ludźmi których na prawdę nie trawie.
  • Odpowiedz
  • 0
tak ocieplam ich wizerunek bo teraz jestem w Niemczech i moja koordynatorka to typowa płodna Julka ale na prawdę jest przemiła i można chyba na nią liczyć nie czuć jadu z jej strony w moją i nie chce mi się wsadzać takich osób do worka z ludźmi których na prawdę nie trawie.


@legendaYakuzak2115 Ale długie zdanie :O
  • Odpowiedz