Wpis z mikrobloga

@gresiu12: obstawiam na trochę bardziej złożone gierki, @winnux8: tf dobry, nawet można na tf'owych itemach nieźle dorobić ;p, szkoda że na tamte święta nie otworzyłem więcej świątecznych skrzynek z których te bronie z lampkami wypadały ;/ chlip
@winnux8: a widzisz, można zarabiać na otwieraniu tylko trzeba wiedzieć które skrzynki otwierać, można też zarabiać na czapkach z efektami tylko że wtedy dobrze jest otworzyć 50-100 skrzynek jedna za drugą, ja na 20 otwartych skrzynkach z tamtych świąt zarobiłem jakieś 100 kluczy więc jednak da się
@winnux8: ja też nie gram dla kasy, gdyby było inaczej nadal grałbym w tf'a, a i tak grałem w tfa i tak więc dlaczego przy okazji nie zając się hadnlem, druga sprawa to to że po prostu lubię opcje wymiany w grach czy domy aukcyjne (taka nuta ekonomii) , nie rozumiałeś bo nie chciałeś zrozumieć - normalnie ludzie się wymieniają czapki, bronie i inne dodatki między sobą, w zależności co chciałbyś
@parachutes: nie ma w skrzynkach kluczy, a zarobić możesz na tym że jest szansa na to że ze skrzynki wypadnie przedmiot warty więcej niż klucz (niektóre starsze skrzynki które już nie dropią albo te najnowsze które mają zaledwie kilka dni max, bo później ceny tych nowych itemów ostro spadają) , albo czapka z efektem (1% szansy - ale czapka moze być warta od 20/30 do ponad 200 kluczy), albo na tym