Wpis z mikrobloga

@RitmoXL najbardziej w tym wszystkim dziwi mnie to, że nikt nie postanowił zadzwonić na policję. Ruchanie w miejscu publicznym stało się tak "normalnym" widokiem, że nawet nie pomyśleli, że dzieje się coś złego (chyba, że tylko sie tak teraz tlumaczą), a że nakryli parkę.
Nikt nie mówi aby iść się #!$%@?ć z jakimś psycholem, ale telefon na policję to też jakaś reakcja(,)
Ruchanie w miejscu publicznym stało się tak "normalnym" widokiem


@FalkyFox: te ruchanie w miejscu publicznym w erze wszędobylskich kamer oraz ludzi ze smartfonami jest teraz tutaj z nami?

nie wiem gdzie to jest normalnym widokiem, jest właśnie czymś nadzwyczajnym i znakiem jakiegoś totalnego zezwierzęcenia, co już powinno alarmować wszystkich przechodniów, ale w Polsce nadal jak w lesie. A co ja tam będę reagował, muszę wrócić do swojej klity i zamknąć się
@Iskaryota wiadomo, dla mnie coś takiego nie jest akceptowalne, ale jednak na dziewczynach z jakiegoś powodu nie zrobiło to wrażenia. Mimo, że dostały odzew tylko od mężczyzny, a kobieta była już wtedy bez kontaktu, więc ewidentnie było tu widać, że coś nie gra
  • 0
@FalkyFox: Na miejscu bagieciarzy nie wierzyłbym w ten słowa - skoro laska była nieprzytomna a typ zamiast jej pomagać to uprawiał z nią seks to jednak coś tutaj nie gra i to grubo. Ludzie jednak bali się zrobić nawet taki ruch jak wykonanie telefonu bo w razie pomyłki mogliby mieć konsekwencje. To rezultat zaszczutego przez władzę i bagieciarzy społeczeństwa gdzie na widok policji ludzie wolą #!$%@?ć i unikać ich jak ognia
@RitmoXL w razie pomyłki nie byłoby konsekwencji - po prostu zamiast zgłaszania potencjalnego gwałtu byłoby to zgłoszenie czynności seksualnych w miejscu publicznym.
Myślę, że głównie był strach o jakiekolwiek angażowanie się w to, łatwiej niektórym przejść obojętnie przy czyjejś krzywdzie niż się zaangażować, co brzmi jak kiepski zart, który niestety wielokrotnie widziałam na żywo (na szczęście w mniej poważnych sprawach)
Z tego co czytałam- dziewczyna była transportowana do szpitala, ale nie udało