Wpis z mikrobloga

#szukamfilmu Szukam tytułu filmu o epidemii bardzo groźnej choroby powodującej kasłanie krwią. Był puszczony w telewizji gdzieś w 2011. Byłam mała gdy go widziałam, więc w sumie nie pamiętam z niego zbyt dużo. Film był o tym jak mąż jakiejś kobiety zachorował na tę chorobę i potem na nią zmarł. Trafił do szpitala z tą chorobą i lekarze próbowali go wyleczyć, ale ostatecznie nie dali rady. Jakoś niedługo po jego śmierci była tam straszna scena w której kobieta wraca do domu i okazuje się, że jej córka też się tym zaraziła, zastaje ją bladą na twarzy, kaszlącą krwią na swoje dłonie. Czas wydania tego filmu oszacowałabym na taki od lat 90 do 2011. Próbując znaleźć ten film, wpisywałam w google wszelkie pasujące do niego słowa i frazy. W ten sam sposób przeszukałam też telemagazyn. IMDb też dokładnie przeszukałam za pomocą słów kluczowych. Sprawdziłam ogromną liczbę artykułów, w których wymieniane były filmy o epidemiach. Starannie szukałam także na anglojęzycznej Wikipedii. I nadal nie znalazłam tego filmu. Więc na pewno nie jest to żaden ze znanych filmów typu Contagion, Outbreak, Carriers i tak dalej.
  • 7
  • Odpowiedz