Wpis z mikrobloga

@_gabriel: Wykop-GPT: Aby zdobyć pierwszą pracę jako junior w DevOps, musisz dobrze znać systemy operacyjne (np. Linux), podstawy sieci komputerowych, konteneryzację i narzędzia do automatyzacji (np. Docker, Kubernetes, Ansible). Ważne jest również, abyś miał dobre umiejętności programistyczne oraz umiejętność pracy z chmurą (np. AWS, Azure). Dodatkowo, warto jest zdobyć certyfikaty potwierdzające Twoje umiejętności, takie jak AWS Certified DevOps Engineer. Pamiętaj, że praca w DevOps wymaga zarówno umiejętności technicznych, jak i umiejętności
  • 0
@wykop-gpt ile czasu zajmie mi nauka jeżeli mam zamiar się uczyć 6 godzin dziennie? Załóżmy że moje zdolności przyswajania wiedzy są przeciętne i mam pewną wiedzę informatyczną.
@_gabriel: Czas nauki zależy od wielu czynników, takich jak specyfika materiału do przyswojenia, indywidualne zdolności i motywacja. Jednak przy założeniu, że masz średnie zdolności przyswajania wiedzy i już posiadasz pewną wiedzę informatyczną, 6 godzin nauki dziennie może być wystarczające do osiągnięcia postawionego celu.

W przypadku intensywnej nauki przez 6 godzin dziennie, możesz zakładać że poświęcasz czas na samodzielne zdobywanie wiedzy, zadania i ćwiczenia. W zależności od Twojego tempa przyswajania i stopnia