Wpis z mikrobloga

Robilem juz wpis, ktory byl lekko na ten temat ale chcialbym sprecyzowac.

Zona ma obecnie leciwego juz Samsunga S10e, ktorego wlasciwie jedyna obecna wada jest bateria - ucieka w oczach i o 16-17 musi juz ladowac telefon.

Zastanawiam sie nad zakupem dla niej Samsunga S23 lub S23FE.

S23 przekonuje mnie najbardziej rozmiarem, natomiast FE ma pojemniejsza baterie.

Pytanie co bedzie wydajniejsze - mniejsza bateria na Snapdragonie, czy wieksza na Exynosie?

Telefon wykorzystywany glownie do robienia zdjec.
Uprzedzajac - w gre wchodzi tylko Samsung.

#telefony #smartfon #s10 #s23 #s23fe #samsung #telefon
  • 7
@SpiderFYM: niech wymieni baterię ¯\(ツ)/¯
to nie jakieś gówno chińskie dla pryszczatych prawiczków tylko samsung, więc w każdym mieście kilka salonów powinno to móc od ręki zrobić
@onajegoaonja s23+ ma podobno najlepsza baterie z tych wszystkich. Ale nie miałem tylko z testów. Dla mnie jednak wielkość telefonu miała znaczenie bo lubię małe telefony wiec padło na s23 zwykłą
@SpiderFYM: Śmiało kupuj s23 i niczym się nie przejmuj. Bateria trzyma bardzo dobrze. Pełny intensywny dzień. Telefon na snapie a nie na jakimś exynosie…jest szybki, poręczny z dobrymi aparatami. Będzie zadowolona. Jeśli nie musi to być szajsung to brałbym iPhone 15 a najlepiej15 Pro, najlepsza opcja. A jak chcesz patelnie to Ci opylę s23 ultra i dorzucę galaxy watcha 4 :F