Wpis z mikrobloga

#realmadryt
Hejka panowie chciałbym jakoś w te wakacje pojechać do Madrytu i chciałbym zapyrac ile kosztują bilety na mecze realu? W dodatku gdzie je kupic żeby cena była normalna? Myślę i jakimś zwykłym ligowcu
+ Jakby jakiś wykopek był chętny to śmiało :)
  • 8
  • Odpowiedz
@Koksixk: a dogadałeś się z LaLiga, że przedłużą rozgrywki dla ciebie? Bo na razie w kalendarzu ostatnia kolejka jest 26 maja - w wakacje ligi brak. No i z RM się jeszcze dogadaj, żeby nie jeździli z meczami pokazowmii po świecie w te wakacje, bo chcesz ich zobaczyć w Madrycie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kj5s6f2dk7s54o przyjacielu, nie chodziło mi dosłownie o wakacje, tylko o moje wolne, przepraszam, że źle to ująłem. Ale masz rację, może zadzwonię do Pereza o przedłużenie to będę w lepsza pore roku.
A tam serio to myślałem z miesiąc/dwa i chciLbym jakaś normalna stronę z biletami żeby się nie sfrajerzyc
  • Odpowiedz
@Koksixk: kupujesz na oficjalnej stronie realu. To zależy z kim grają ale np na sociedad za bramką kosztowały ok 360 zł a na Atletico na bocznej po środku w sektorze całkiem na dole 1800 zł. Na ligę mistrzów płaciłem 750 zł za sektor obok VIP. Bilety w sprzedaży są gdzieś 2 tygodnie do 10 dni przed meczem
  • Odpowiedz
@Kj5s6f2dk7s54o: jeśli masz na myśli wakacje oficjalne (szkolne/studenckie) to liga zaczyna się zazwyczaj jakoś w połowie sierpnia więc bez problemu można się załapać na początki sezonu (właściwie cały wrzesień gra liga z lekką przerwą na reprezentację). Ale ludzie mają też wakacje w innych terminach...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ugotowany_kamien a to widzę sporo razy byłeś. Myślisz, że byłyby problemy z kupnem biletów na mecz z np villarealem? W sensie czy ta strona się ładuje i czy wszystko się sprzedaje? Na miejscówce to mi nie zależy, bardziej bym chciał sprawdzić atmosferę i stadion.
  • Odpowiedz