Wpis z mikrobloga

Ciekawostka tibijska, do update 7.2 (16/12/2003) taktyki walki potworów były bardzo ubogie. Każdy potwór bił wręcz jak np Warlocki i jedyna ich extra umiejętność na tamte czasy to summon

Od update 7.2 potwory zaczęły być inteligentniejsze.
Zaczęły walczyć na odległość, uciekać na red hp, przerzucać się na innego gracza, włączać niewidzialność, upijać, wczesniej tego wszystkiego nie było :)

#tibia #ciekawostkitibia
Herato - Ciekawostka tibijska, do update 7.2 (16/12/2003) taktyki walki potworów były...

źródło: IMG_3517

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Herato: grałem w Tibię we wczesnych latach 2000 jako gówniarz, pamiętam jakie straszne się wydawało schodzenie do podziemi czy ciągły strach przed byciem zaatakowany przez gangi czające się na farm spotach. Bardzo miłe wspomnienia, choć wbiłem tylko okolice 25 poziomu. Tibia była pierwszą grą mmo jaką posmakowałem. Tego się nie zapomina.
  • Odpowiedz
@Herato: ja od 7.6 grałem, w tamtych czasach mój ziomek co miał 36 lvl na paccu i skille 65/65 to był normalnie król kafejek internetowych. Normalnie mu chłopy miejsca zwalniali jak on przychodził, tylko żeby popatrzeć jak se gra na paccu.
  • Odpowiedz