Wpis z mikrobloga

@Tomasztom: #!$%@?, Mirki, serio byście zaufali temu typowi po lewej? xD Ja bym gościowi nawet 10 zł nie dał xD

Sorry jeśli kogoś obraziłem, ale takie moje pierwsze spostrzeżenie, a jak wiadomo pierwsze 5 sekund jest najważniejsze przy poznaniu osoby xD

A ten typ po prawej kojarzę go, pamiętam jak robił live z Ravgorem na live, Ravgor mu się wtedy żalił o depresji a ten typ po prawej się chwalił jakie
  • Odpowiedz
  • 0
@To_The_Moon: liczy sie to ze mowie na tym wykopie o krasnalcoinie od 25k. Jest sezon na memcoiny krasnal zrobił x15 a oni dalej atakują xddd wykopki dogebonk który tu był shillowany dal zrobic 100x..
Oni nie są założycielami tylko wspieraja krasnalcoina.
  • Odpowiedz
  • 0
@To_The_Moon: ok ale jakieś konkretne argumenty masz przeciwko krasnalom czy tylko ci sie twarze youtuberów nie podobają? Xd wymintuj sobie ej aja bo będzie ich tylko 1000 i zostaw sobie na pamiątke.
  • Odpowiedz
@Tomasztom: sprawdziłem tego krasnala i płynność nie jest spalona jak obiecywaliście i nawet jej nie zablokowaliście.

Scam allert aż bije po oczach.

Jest sezon na memcoiny


@Tomasztom: ale do doga czy shiby z miliardową kapitalizacją to się nie porównujcie xD

krasnal zrobił x15


@Tomasztom: to gówno ma 18k $ w liquidity, jak ktoś nawet z tysiaka zrobił 10k zł to nie sprzeda tego w jednej transzy, bo wpłynie to
  • Odpowiedz
  • 0
@To_The_Moon: ok jeden argument odnośnie płynności jest słuszny reszta to twoje dyrdymały. Społeczmość dodaje lp od siebie i ciężko kogoś namówić na to by zamroził swoje środki na wiecznosć. To jest mem coin i każdy włożył w płynność tyle ile mógł. Pracujemy jeszcze nad stakingiem na który uzbieraliśmy 5%supply narazie jesteśmy jeszcze wcześnie. Nie ma nas nawet na coingecko. Wszystko w swoim czasie.
  • Odpowiedz