Wpis z mikrobloga

Jestem (albo raczej byłem) ofiarą przemocy ze strony rówieśników w latach szkolnych. Teraz bardzo lubię wszelkiego rodzaju produkcje z motywem "school terror" (jak ktoś nie wie o co chodzi to najbardziej znana jest chyba Estońska "Nasza Klasa", którą gorąco polecam) oraz wszelkiego rodzaju scen rewanżu na oprawcach. Jednakże, mam jedną scenę, którą traktuję z mega sentymentem i często myślę, że jeśli w życiu mi się tak przytrafi, że będę miał syna i będzie on przez kogoś gnębiony, to właśnie tak to rozwiążę. Załączam filmik z tą oto sceną - pochodzi ona z serialu True Detective, 2 sezon.

Przy okazji, jak ktoś zna jakieś dobre produkcję school terror czy z motywem zemsty na oprawcach, chętnie przyjmę rekomendację

#seriale #film #przemyslenia
razzor91 - Jestem (albo raczej byłem) ofiarą przemocy ze strony rówieśników w latach ...
  • 5
@razzor91: Kiedyś widziałem taki film gdzie laska gnębiona w szkole wpada na spotkanie klasowe "po latach" i zaczyna im wszystkich wypominać i przypominać co robili i jak się z tym czuła. Nie ma tu zemsty fizycznej ale pamiętam, że mocno mną wstrząsnął bo mieliśmy taką osobę w klasie. Nie angielski ale chyba znany. Gdyby ktoś znał tytuł to poproszę.