Wpis z mikrobloga

Kupujący na #olx to jeden wielki rak. Jak widzą "cena do negocjacji", to dla nich oznacza MINIMUM 50% do urwania z ceny wyjściowej xD Nawet jak w opisie jest dodane "cena do NIEWIELKIEJ negocjacji". A jak w odpowiedzi na pytanie "to za ile sprzedasz?" dostają zniżkę kilka, maks 10% kontakt się urywa xD
#p0lska #bekazpodludzi
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@MistrzKowalski: sam Olx jak dla mnie jest ok. Obecnie najlepsze miejsce do wystawienia gratów, które zalegają mi w domu. Jedynym minusem jest podejście wielu kupujących. Na szczęście trafiają się jeszcze normalni.
  • Odpowiedz
@inko-gnito Zasada jest prosta na takich januszy targowania - wystawiasz za 150 lub 200% oczekiwanej kwoty i dajesz opcję do negocjacji. Zgłasza się idiota, który obcina do twojego poziomu i się zgadzasz. Wtedy ty masz oczekiwany zysk, a debil sztuczną satysfakcję bycia rekinem negocjacji jakby się w Egipcie urodził xD
  • Odpowiedz
  • 5
@Tytanowy_Lucjan: próbowałem tak robić. Niestety jak wystawiam przedmiot tylko trochę drożej niż konkurencja, to zainteresowanie nim jest zerowe. Za to jak wystawie z ceną najniższą na całym portalu, to zainteresowanie jest ogromne i propozycje urwania z ceny jeszcze tych 30-50% xD
  • Odpowiedz
@inko-gnito: zawsze dodawaj w pierwszym zdaniu cena ostateczna, można obserwować jak się nie sprzeda to zejdę. Problem się rozwiązuje a jak trafi się ameba to blokujesz i tyle.
  • Odpowiedz
@inko-gnito: Nie jestem w programie przesyłek olx. Spóźniłem się jeden dzień z wysyłką bo byłem w szpitalu i olx zablokował mi konto. Zażądali skanu wysyłki paczki w wiadomości emailowej co też uczyniłem. Wczoraj paczka dotarła a kupujący jej nie odebrał. dzwonie a on mnie zablokował. Pisze z innego konta do niego że paczka czeka że jest awizo to tam też mnie zablokował. Teraz Olx zmienił zdanie i żąda skanu nie
Amon-ra515 - @inko-gnito: Nie jestem w programie przesyłek olx. Spóźniłem się jeden d...

źródło: kurwa

Pobierz
  • Odpowiedz
@inko-gnito dlatego ja nigdy nie wrzucam do negocjacji i zawsze daję cenę wyższa niż są inne takie same rzeczy na olx, bo i tak jakoś debil niebawem się odezwie, że bierze za ileś mniej - i w efekcie nawet to jego mniej to więcej niż planowałam wrzucić i inne rzeczy są wystawione ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@inko-gnito: ostatnio sprzedawałem konsolę no ale nie miałem ochoty wpuszczać obcych do domu no to mówię, że wysyłkowo jedynie sprzedaję, z wys OLX oczywiście. I zostałem zwyzywany od oszustów( ͡° ͜ʖ ͡°) już pomijam dekli, którzy nic opisu nie przeczytali i 100 pytań o podane rzeczy
  • Odpowiedz