Wpis z mikrobloga

jest jakiś program do edycji .pdf w locie? znaczy, potrzebuje dopisać dosłownie jedną linijke do pliku... a #!$%@? okazuje się że to jest zabawa jak z koniem
#pdf #komputery ##!$%@?
  • 15
via Wykop
  • 0
@Tytanowy_Lucjan: skoro twój pan od informatyki był taki mądry... to może podzielisz się tą wiedzą z dinozaurem który tego nie umie?
bo aktualnie jestem na etapie zmiany pliku w pdf i konwertuje go co zmiane między pdf2docx do docx2pdf
@Mete Na przyszłość zadawaj pytania Microsoft copilotowi jak nie ogarniasz:

Cześć, jestem Copilot, twoim asystentem AI. Chętnie ci pomogę z twoim pytaniem. 😊

Jeśli chcesz edytować plik PDF w locie, możesz skorzystać z jednego z wielu programów lub narzędzi online, które oferują taką możliwość. Niektóre z nich to:

- PDF24: Darmowy program do edycji PDF online, dzięki któremu dodasz do swoich dokumentów tekst, obrazy, kształty, podkreślenia i odręczne notatki. Jest to
via Wykop
  • 0
@Tytanowy_Lucjan: czyli chcesz mi powiedzieć że są darmowe narzędzia do edycji pliku który z natury został stworzony tak żeby go nie edytować i po prostu potrafi to zrobić zwykła przeglądarka?
via Wykop
  • 0
jesli chociaż jedno z moich założeń ma rację, to odgryź sobie od internetu i tutaj nie wracaj.
via Wykop
  • 0
bo czym innym jest edycja, a czym innym ingerencja w plik, to drugie narusza prawo i wszystko co z nim związane... pdf jest bardzo często plikiem oznakowanym wodnie i jaka kolwiek próba jego kopiowania może skończyć się w sądzie.
via Wykop
  • 0
@Tytanowy_Lucjan: skorzystałem z każdego programu który mi zaproponowałeś i żaden nie zrobił tego co chce. więc albo ja jestem idiotą, albo te programy są do #!$%@?, albo to co chce zrobić przerasta funkcje programów i Ciebie