Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
GNIOT 1092
Niby Khmerski z junQ. Oczywiście lipa.
Potem w dalszej części Gniota gapa oskarża firmę wywożącą śmieci spod gołębnika o podwójne naliczanie opłaty za wywóz. Umyślny wrzuca faktury do skrzynki a Gapa z jęzorem na brodzie biegnie, żeby pokazać grażynkom, jakie to ma Wielkie Obłożenie Dolarowe za usługę wywozu i może go wesprą donatami. Na wywóz śmieci jest uknuty spisek, xD. przeciwko kieszeni Gapcia/nie płaci na czas rachunków/. Chwali się otrzymanymi cukrowymi darami losu na pniaczki junQ i miodem pitnym na swoją podagrę. Gapa z junQ posnuł się na grilla /chlanie/ do gołębnika tego Pafcia kampla od kieliszka. Jest człowiek oponka tj. gruby od makaronów, ta Kasia, te dzieci i gapcio bluruje, bo chyba laska Pafcia wyszła z chatki z brzdącem/ma zakaz nagrywania/ Gapcio na grilla przywiózł jedną małą rybkę, a ożre się mięchem, które załatwił ktoś inny, gdzie na jego widok mlaska niemiłosiernie. I pyk wieczór, gapa w gołębniku zaspawany. Procenty weszły, jeszcze po "cięciu" poprawi.
Rano napuchnięty i opowiada, że będzie otwierał miejsce w tej dziurze a'la cocktail bar. Deal z maujem? No bo jak inaczej.
Gniot krótki, bo kac morderca niemiłosiernie pali. Słowo klucz na cocktail bar gapcio użył sformułowania "U mnie"
Oj Gapo jak Grażyny zobaczą, że łysa pała stoi za tym, to marny twój olkoholowy los.
Ponownie odkryją, że ich robisz normalnie w UJA.
UmazanyPieprzem - #raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
GNIOT 1092
Niby Khmerski z junQ...

źródło: temp_file5354116116460297052

Pobierz
  • 7
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Geppetto: Zajebisty pomysł. Alkoholik otwierający bar. Pewnie powiedział sobie, ależ ja mam silną wolę, otworzę nawet pijalnię alkoholi i się nie napiję ( ͡° ͜ʖ ͡°). A później, coś mi się za tą silną wolę należy..
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.