Wpis z mikrobloga

Doszła paczka z Chin, co najlepsze jak napisali, że będzie 1 marca, tak dziś 1 marca ją dostałem o_o

Chińczycy naprawdę się starają, ja kiedyś zamówiłem kontroler do monitora, a jak przyszła paczka, to już nawet zapomniałem co zamawiałem, to trwało 2msc :c Ale kontroler do dziś działa na moim "białym" monitorze, tylko osoby z okularami mogą widzieć co jest na ekranie, bo zerwałem całą warstwę polaryzującą, (co nie było dość proste) i później dopasować okulary z kina i mamy to :D
Tylko musiałem odwrócić szkiełka od okularów aby poprawnie działy.

#ciekawostki #zakupyzchin
aptitude - Doszła paczka z Chin, co najlepsze jak napisali, że będzie 1 marca, tak dz...

źródło: Screenshot 2024-03-01 at 16.09.42

Pobierz
aptitude - Doszła paczka z Chin, co najlepsze jak napisali, że będzie 1 marca, tak dz...
  • 2
@Cebulaa1: No niestety w tym mnie masz, jakość jest taka okay, może nie Full HD ale da się używać, ale to bardziej dla zabawy zbudowałem, niż używania na serio.

Te puste szkiełka, to musiałem wyciąć, aby mieli miejsca, bo musiałem odwracać te szkła polaryzacyjne aby dobrze działały. dlatego powcinałem.

Ten standardowy obrót z szkieł z kina nie pasował do mojego monitora, dlatego musiałem je obrócić i przyciąć, aby pasowały w ramkę.