Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #gwalt #karasmierci #konfederacja

@Gours no i dziewczyna zmarła, to wyjaśnię lemingu, że jedyna partia, jaka pozwoliłaby na wyrok śmierci dla tego śmiecia to Konfederacja.
Myślisz, że Tusk ma jaja by zaostrzyć prawo i pozbyć się swojego żelaznego elektoratu w więzieniach? Wątpię.

A, noi zrewiduj swoje narodowościowe tłumaczenia, bo co to do cholery za imię, DORIAN?!!!
Vaclav - #bekazlewactwa #gwalt #karasmierci #konfederacja 

@Gours no i dziewczyna zm...

źródło: temp_file2215304255921192700

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Vaclav: Ale że co jest z imieniem Dorian nie tak? O #!$%@? ci z tym chodzi?

+ kolega @Gours tylko nawiązuje do tego, że Konfederaci zawsze piszczą jak zabije obcokrajowiec, nigdy kiedy podobnie głośna zbrodnia będzie z udziałem Polaka jako napastnika. A więc pokazuje to nam, że ich troska to czysto polityczna zagrywka.

A, no i dodam jeszcze tylko, że na Nowym Świecie Konfederacja kłamała, że mordercą był Ukrainiec. Pamiętasz tę
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Wink
A ile Dorianów poznałeś? Słyszałeś o takim polskim imieniu wcześniej? :)

Konf. podkreśla gdy zabije obcokrajowiec, bo gdy masz zamiar posprzątać własne podwórko, to raczej nie pozwalasz sąsiadowi podrzucać jego śmieci. Mało mamy patusiarni? Potrzeba nam jeszcze murzynów zlodziei, Ahmedów terrorystów czy Pajeetów gwałcicieli?
  • Odpowiedz
@Vaclav: Chodziłem z jednym do szkoły xD Ja #!$%@?, nie wierzę że nie znałeś tego imienia albo uznajesz je za jakieś obce

Potrzeba nam jeszcze murzynów zlodziei, Ahmedów terrorystów czy Pajeetów gwałcicieli


Nie, nie potrzebujemy, co nie znaczy że można fałszywe oskarżenia rzucać, a nawet w tej sprawie o której piszemy było krzyczenie że to obcokrajowcy przez niektórych idiotów.
  • Odpowiedz