Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób, które podnoszą ciężary. Czy macie może męty w oczach ? Pytam, bo ja mam ich mnóstwo i szukam różnych przyczyn.
  • 6
  • Odpowiedz
@kankanet: Męty można mieć bez powodu. Wada rozwojowa. Ewentualnie też od leków.
To, że masz ich mnóstwo, to może być wyłącznie twoje mylne wrażenie. Większość ludzi je ma, ale ich nie zauważa, bo zostają odfiltrowane przez mózg. Jeśli będziesz się na nich skupiać i poświęcać im uwagę, to będziesz je zauważać. Gdy nie zwracasz uwagi, to zostają odfiltrowane i zobaczysz je tylko czasem, przez chwilę, gdy spojrzysz na coś jasnego, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@Nemayu: mam wiele metow które przeszkadzaja mi w codziennym życiu, w słoneczny dzień ciężko mi sie rozjerzec. Są bardzo ruchliwe, więc to pewnie powód dla których mózg ich nie pomija.
W sumie szum uszny też mam, na jedno ucho , od okresu dojrzewania
  • Odpowiedz
  • 0
@Nemayu: tak, i niewiaodmo, prawdopodbnie jakieś ułożenie naczyń krwionośnych, zwłaszcza że szum nasila się w sytuacjach stresowych lub emocjonalnych. Możliwe że teraz by mnie zbadali dokładniej niż te 15lat temu, może to jakaś wada w budowie ucha, ale byłam ostatnio u laryngologa i rozłożył ręce, a też nie mam siły jeździć z tym po Polsce
  • Odpowiedz