Wpis z mikrobloga

Nie praktykuję ostatnio #swiadomysen #luciddream ale dzisiaj miałem ciekawe doświadczenie. Trochę świadomość chciała się obudzić podczas snu, ale nie do końca się udało. Spotkałem ziomka we śnie i mówię do niego - "to jest sen, choć zrobimy test rzeczywistości to zobaczysz". Mój test polega na przechodzeniu palca wskazującego przez drugą dłoń... no i tym razem, miałem odczucie ze zawiódł :O oczywiście mogły to być jakieś figle bo nie pełna świadomość ale tłumacze gościowi, że to mimo wszystko sen.

Potem były jeszcze małe jazdy, bo #!$%@?łem gościowi motocykl za 30 000zł i miałem oddać kasę za niego. Emocje fajnie to rozegrały bo już powoli chciałem oddawać pieniądze.

Obudziłem się z małym #mindfuck ąż do teraz. Uwielbiam takie scenariusze
  • 3
  • Odpowiedz
Po 20 latach moje NPC same mi mówią, że to sen. Kwestia treningu. Co oczywiście wiem zanim zanim zaczną mówić.
Motocykl? xD #!$%@?łeś kiedyś planetę? Najlepiej wchodzi nad ranem, trenuj zachowanie pędu i stabilizację. Skok poza stratosferę będzie pusty jeśli nigdy nie latałeś samolotem ale dla samej fascynacji wystarczy ci białe tło. :)))
  • Odpowiedz
  • 1
@cooles: Żyje sobie całkowicie życiem przyziemnym i wędruję tylko myślami w "tamte światy" temu taki spontan mnie trochę ruszył. Kurde ale zarąbisty patent żeby NPC Ci mówiły, że to sen. Widzę, fajnie się bawisz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz