Wpis z mikrobloga

@raneli: #rozwojosobistyznormikami

Dodam, że tag ten łączy w sobie wszystko, błędnie rozumiany rozwój OSOBISTY, ale też szkodliwe nieporadnictwo życiowe, które nie są jednym i tym samym. @23kulpamens pisał o rozwoju osobistym to go wyśmiałem.


Nikogo nie wyśmiałeś, zachowałeś się jak człowiek który zatyka uszy, zamyka oczy i piszczy, bo nie potrafi znieść informacji które do niego docierają. Zachowanie to jest najczęściej spotykane u dzieci, ale zdarza się i u dorosłych.
  • 9
@23kulpamens: Wyśmiałem głupoty które wypisywałeś. Od kiedy wyśmiewanie głupoty czy szkodliwych zachowań jest dziecinne? Tak jest, bo ty tak napisałeś? XD Przeceniasz swoje możliwości.
Zablokowałeś mnie i do tego odnosił się ten wpis, jeśli nie zrozumiałeś to nie wiem, może powinienem był napisać jaśniej żeby był optymalny pod Twoje możliwości.
@23kulpamens: Coraz bardziej zaczynam wierzyć a nie przypuszczać że cierpisz na mitomanię XD Zdanie o wyśmianiu tyczyło się tego o czym pisałem, to było w kontekście twojego błędnego rozumienia pojęcia rozwój osobisty. Blokada takich obrażalskich agresorów jest na porządku dziennym na wykop pl xD
Coraz bardziej zaczynam wierzyć a nie przypuszczać że cierpisz na mitomanię XD


Ale Ty piszesz o rzekomym wyśmianiu mnie, pouczasz mnie że stawiam się na równi z ludźmi wyedukowanymi, piszesz że przeceniam swoje możliwości (czyli że Twoje są większe?), pouczasz mnie że błędnie rozumiem. Podczas gdy ja głównie zadaję pytania? I wszystko kręci się wokół mojego rzekomego ataku i kłamstwa na Ciebie. Jak to się ma do Mitomanii? Nie mam dla Ciebie