Wpis z mikrobloga

W tych wyborach parlamentarnych brałem udział ale oddałem głos nie ważny. Żadna z opcji politycznych nie była dla mnie akceptowalna. Po cichu jednak liczyłem, że PO spełni część obietnic dotyczących działalności. Wtedy może w kolejnych wyborach by mnie do siebie przekonali. Na przykład odnośnie składki zdrowotnej dla JDG na podatku liniowym. W tamtym roku wpadł mi projekt. 220 tys zł dodatkowego zarobku. Musiałem zapłacić prawie 11 tys zł do ZUSu nie wiem za co. Może jeszcze bym to przeżył gdyby to rzeczywiście było od takich zarobków. Ale na przykład zbieram się ze sprzedażą auta. 200tys zł netto. Trzeba będzie do ZUS oddać 10 tys zł. W tym kraju trzeba kombinować dlatego muszę zrobić darowiznę i po 6 msc sprzedam bez podatku. Dlatego też nie głosowałem na PiS za ten pier... nowy ład. Tusk miał coś z tym zrobić. Wychodzi na to, że Tusk jaki był taki jest. Nie zmienił się. Pieniędzy nie ma i nie będzie. Eh... W tym kraju nie ma sensu więcej zarabiać bo i tak Cię obsypią podatkami. #polityka #sejm
Ignas1415 - W tych wyborach parlamentarnych brałem udział ale oddałem głos nie ważny....

źródło: 429560723_1406567089974520_2169501987372403648_n

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 1
@Norskee: nawet gdyby nie było deficytu to Tusk by powiedział, ze pieniędzy nie ma i nie będzie. Za jego rządów byliśmy zieloną wyspą a pieniędzy nie było xD
  • Odpowiedz
@Ignas1415: pierdoły można załatwiać od ręki, a reszta wymaga analiz i czasu. Wolałbyś żeby teraz nic nie robili bo akurat zajmują się inną ważną sprawą a reszta to tam #!$%@?, choć nie wymaga tyle uwagi?
I to się tyczy wszystkiego

Teraz sugerujesz żeby zrobili to samo co pis robił z polskim ładem. #!$%@? #!$%@? szybko nie ma czasu i jak to się skończyło?
  • Odpowiedz
@Ignas1415 rzeczywisty stan budżetu i czy nas na to stać czy jednak nie i czy cokolwiek się da zrobić w ten sposób albo jakiś alternatywny

Bądźmy poważni. #!$%@?ć deficytu na hura każdy umie, a faktyczny stan finansów to dopiero zaczyna się klarować, bo pis #!$%@?ł tego w każdą dziurę byle żeby syfa przypudrować
  • Odpowiedz
  • 0
@Norskee: no dobrze ale ja od nich nic nie oczekiwałem bo na nich nie głosowałem. Mógłbym zagłosować jeżeli by spełnili te obietnice które mi się podobały a tak to nadal jestem wolnym elektronem. Po prostu niech nie obiecują jeżeli nie znają stanu gospodarki. 800+ dla karyn było i 0% kredyt dla deweloperów. Jak jest silne lobby albo da się ugrać politycznie to budżetu liczyć nie trzeba :D
  • Odpowiedz
@Ignas1415 każdy musi coś obiecywać nie znając stanu gospodarki co tu sobie wyobrażasz, że partia eystsrtujenw wyborach i co będzie mówić w trakcie kampanii
Że w sumie to nie wiemy jaki jest stan finansów państwa, więc nic nie.mkzemy zaoferować na ten moment? XDD
  • Odpowiedz
PO spełni część obietnic dotyczących działalności


@Ignas1415: tak w sumie to PO nie wygrało wyborów, więc czemu oczekiwać że spełni obietnice? Wygrała koalicja PO+Lewica+PSL+3D, czyli wszystko co PO obiecało tak czy siak musi najpierw być uzgodnione z resztą partii zanim wejdzie w życie, Tusk nie ma tutaj wolnej ręki do czegokolwiek
  • Odpowiedz