Wpis z mikrobloga

Mirki w sobotę jadę PKSem do wielkiego miasta, a dokładnie do Warszawy. Przyznam, że jedynie, gdzie byłem to w małym mieście powiatowym, ale też rzadko. Wyjeżdżam tylko w tedy, kiedy muszę jechac po podpis w urzędzie pracy lub czasami do lekarza. Dojazd również mam utrudniony, bo jedyny autobus, który wyjeżdża z mojej wioski to ten, który przyjeżdża po dzieci do szkoły i po południu z nimi wraca.
Dobra przechodze do sedna. Mianowicie mam kilka pytań. Jak zachowywać się wśród ludzi stolicy? Na co uważać? Podobno nawet, gdzieś tam mają taki pociąg, który jeździ pod ziemią tylko jak się do niego dostać? Ile pieniędzy mam ze sobą zabrać, bo jadę tylko na jeden dzień (taka mini wycieczka, bo autobusem w jedną stronę będę jechał 8h z przesiadkami)? Ile i jakie jedzenie mam ze sobą zabrać, bo podobno tam restauracyje są drogie? Kawę też wezmę w termos, bo czytałem, że tam kosztuje nawet 20zł za kubek, na którym piszą też twoje imię.

#pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
Kawę też wezmę w termos, bo czytałem, że tam kosztuje nawet 20zł za kubek, na którym piszą też twoje imię.


@Matti28: nie krepuj sie, ja tez biore swoja, a jade tym slynnym pociagiem, ktory odjezdza praktycznie spod mojej klatki schodowej

Pieniedzy wez moze na hostel, skoro 8h bedziesz jezdzi
  • Odpowiedz