Wpis z mikrobloga

W pracy( #niemcy )mam takiego Polaka z bardzo ładnym głosem, chłop mógłby pracować w radiu, czy tam lektorem być. Jego rodzice wyprowadzili się do Niemiec kiedy miał kilka lat więc niemiecki perfekt. Na to wszystko ładnie układa zdania, słychać że ciągłe #!$%@? o książkach w jego przypadku nie jest na pokaz. Nie rozumiem tego że zamiast znaleźć sobie normalną pracę ten siedzi w niepełnym wymiarze godzin, z imigrantami(pijaczkami), żaląc się na żonę Niemkę. Na to wszystko jego rodzice nie są biedni(mama w nieruchomościach). Ten chłop sobie życie marnuje, ech.
#gownowpis
SaintWykopek - W pracy( #niemcy )mam takiego Polaka z bardzo ładnym głosem, chłop móg...

źródło: temp_file3335217791829205719

Pobierz
  • 11
  • 1
@njdnsjdnjs Gość ładnie mówi, tak elegancko, a jednocześnie nie ma u niego tego długiego szukania myśli(nie wiem jakie jest na to określenie), leci zdaniem po zdaniu, z tym że można by go cytować na maturze XD Z wyjątkiem tego nic ciekawego u niego nie zauważyłem, nie starał się nawet o wyższe stanowisko, co byłoby bardzo proste bo polski, niemiecki, pracował też 12 lat w Holandii.
@njdnsjdnjs: @SaintWykopek: Polecam film na Netflixie "Buntownik z wyboru", właśnie oglądając ten film kojarzyły mi się takie osoby co z wyboru siedzą w kołchozach czy nie wykorzystują swojej szansy bo im tak po prostu wygodnie, albo mają jakiś nieprzepracowany problem z dzieciństwa i nie potrafią może się wybić wyżej. Film generalnie jest o geniuszu matematycznym, który jest cieciem na uniwersytecie i zamiata podłogi i potem wpada w problemy. Może ten
  • 0
@dsomgi00 Oglądałem ten film, a chłop z o którym piszę nie ma prawka, na pewno jest to dla niego bardzo duży kompleks bo mówiąc mi o tym bardzo obniżył mu się ton. Nie zdał też studiów gdzie mama po inżynierze.