Wpis z mikrobloga

Możecie mi powiedzieć skąd ta narracja PO-botów na Wykopie i social mediach, że "olaboga Konfederacja protestuje z rolnikami dopiero jak PiS stracił władzę!".

Wy przespaliście ostatnie 4-5 lat pod kamieniem czy NAPRAWDĘ nie śledziliście i nie wiecie nic o ogromnych protestach z ostatnich lat? Czy może mieliście wtedy jakiś syndrom wyparcia i nie przyjmowaliście tego do wiadomości? Ewentualnie TVN nie mówił, a nic innego nie oglądacie i nie czytacie?

Przecież protesty rolnicze z 2020 przeciwko "5 dla zwierząt" Kaczyńskiego (wspierane przez Konfederację, ale także symbolicznie przez PSL i AgroUnię), potem protesty transportowców (tu głównie Konfederacja), a na końcu znowu protesty ws. importu z Ukrainy (tu też Konfederacja, kilka wrzutek nagrał też Tusk) to były jedne z największych protestów minionej kadencji poza Strajkiem Kobiet i protestami antycovidowymi.

#polityka #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #lewackalogika #rolnictwo
wojtas_mks - Możecie mi powiedzieć skąd ta narracja PO-botów na Wykopie i social medi...

źródło: sprzeciw-rolnikow-wobec-piatki-dla-zwierzat-bosak-wiekszosc-poslow-to-ciemna-masa

Pobierz
  • 12
Możecie mi powiedzieć skąd ta narracja PO-botów na Wykopie i social mediach, że "olaboga Konfederacja protestuje z rolnikami dopiero jak PiS stracił władzę!".

Manipulujesz.
@wojtas_mks: Pijesz do mojego wpisu, ale ja nie tiwerdizłem, ze konfa nie protestowąła z rolnikami tylko z opozycja.
@wojtas_mks: Jeden skromy przyykłąd PSL, ktory wiadomo, że poprze rolników gdy nie rżzadzi. Tymczasem srodowiska MW atakowały KOD plus masz Konfe i pIS ramie w ramie przeciwko protestom kobiet. Agrouni nie licze - wtedy jeszcze byli blisko Konfy i narodowców.
No to dziwne proporcje skoro to pIS rzadził.
@wojtas_mks: ja to tlumacze tak, ze przez te 8 lat troche nauczyli się od propagandy pisu, wystarczy mocno rzucać kłamstawi aż wkoncu sie przylepi i reszta zacznie powtarzać
Wykop podobno ma świadomych użytkowników a ostatnio w gorących po kilkaset plusów maja wpisy z najglupszymi i tępymi przekazami partyjnymi
@wojtas_mks: Były uliczne protesty w sprawie Pegasusa? Przeicez o protestach mówiłem, a nie o sprawach pozostajacych w sferze medialnej.
Poza tym Konfa krytykowałą pIS dla czystego PR, przykład afera z wyborami kopertowymi gdzie krytykowałą, a teraz już wraz z PIS chroni decyzyjna prokurator. Kolejny krytyka CPK albo fabryki intela i nagła zmiana stanowiska gdy okazuje się, że można na tym zyskac no i być znów po jednej stronie z PIS.