Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem się w dołek aż hukło( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem że nikogo, ale wlasnie dopieścilem sobie strategie wyjścia, dużo bardziej agresywną niż wejścia (z racji większej wariancji w okresie hossy w związku z większym liquidity) będę wychodził też w 12-20 ratach, ale w dużo krótszych odstępach czasu. Powodzenia dla wszystkich twardzieli hodlujących i do zobaczenia na ATH Mireczki( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bitcoin #kryptowaluty
Jestem_robotem123 - #!$%@?łem się w dołek aż hukło( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem że nikogo, ale wla...

źródło: 1000003639

Pobierz
  • 12
@Creamfields: w listopadzie 2023 ostatni raz dorzucałem. Zaczynam wychodzić w lutym 2025, kończę w sierpniu. Rozbijam to sobie na 20 wypłat bo wahania będą zapewne spore i randomowe wiec celowanie w jakieś górki jest turbo naiwne. Chce się tego trzymać jak rzep psiego ogona ale zostawiam sobie jakieś 10% szans ze Coś wyjątkowego się wydarzy i gdzieś zmienię strategie, ale mam nadzieję że tak nie zrobię. Z perspektywy czasu takie "wyjątkowe"
Wejście i wyjscie opieram tylko i wyłącznie na datach, na kurs staram się nawet nie patrzeć. Jak sobie popatrzysz na ten wykres to zobaczysz, że ta bańka układa się poki co niemal identycznie jak poprzednie na których bazowałem, dlatego udało mi się wejść idealnie. Na idealne wyjscie nie liczę bo tu już emocje tłumu ruszają kursem i może to być różnie, natomiast wierze że stratny nie będę i wydaje mi się że
Jestem_robotem123 - Wejście i wyjscie opieram tylko i wyłącznie na datach, na kurs st...

źródło: Screenshot-2023-12-04-at-0.05.50

Pobierz