Wpis z mikrobloga

a co złego powiedział?


@Dejvidek25: Ja od prezydenta oczekuję nieco bardziej wyrafinowanej wypowiedzi na taki temat, taką opinię to mogą sobie gadać babcie pod kościołem po mszy (w sumie Duda jest pewnie na podobnym poziomie intelektualnym co one - nie ubliżając babciom :)).
  • Odpowiedz
@Dejvidek25: Tylko takim "pieprzeniem" o niczym (bo inaczej tego nie umiem nazwać) nie różni się od tych brudasów z Moskwy. Miedwiediew tak samo gada, że Polska powinna zniknąć, a Duda zszedł teraz do jego poziomu.

Należy pamiętać, że wśród rusków są też normalni Rosjanie i trzeba tak poprowadzić wojnę, by to oni doszli do władzy i coś zmienili w tym #!$%@? kraju.
  • Odpowiedz
@Davvs Duda to taki prosty chłop co trafia do prostego chłopa. Taki mój teść, zasmierdzialy pisowiec, takie mądrości lubi.
Sikorskiego to on nie zrozumie, zgubi się w połowie zdania.
  • Odpowiedz
I dobrze, z nimi nie da sie inaczej mówić jak nie jezykiem siły. Trzeba pokazać że sie ich nie boimy.


@Dejvidek25: Język siły to będzie wtedy, gdy Europa się zjednoczy i zwiększy dozbrajanie Ukrainy. To będzie coś co faktycznie pokaże ruskom gdzie ich miejsce, a nie puste słowa, które nie mają pokrycia w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty: jakby sikorski wypowiedział te słowa to byłby zachwyt nad zachwyty ale że to dudu powiedział, to trzeba krytykować

Duda to taki prosty chłop co trafia do prostego chłopa. Taki mój teść, zasmierdzialy pisowiec, takie mądrości lubi.

Sikorskiego to on nie zrozumie, zgubi się w połowie zdania.

@GrammarNazi ty chyba prostego chłopa nie słyszałeś, posłuchaj sobie Wałęsy. Beka z takich opinii wykopków
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty: tak masz je w dupie, że musiałeś odpisać xd

Poza tym dupa cicho zielonka i usuń konto. Szmatecki.


@GrammarNazi: właśnie pokazałeś, że stoisz w jednym szeregu z tymi, których nazywasz głupkami. Widać swój swojego pozna. Nie masz niczego ciekawego do powiedzenia to jest wjazd z jakimiś tekstami upośledzonych, typu szmatecki etc
  • Odpowiedz