Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, potrzebuję rady, gdzie opłaca się skoczyć na urlop we wrześniu (ceny niższe a pogoda taka sama), oczywiście nie w Polsce.
Budżet to ok. 3500 na osobę (lecą 2), preferuję All inclusive, ale chciałbym też żeby było gdzie pójść coś "zwiedzić" albo po prostu popatrzeć na ładne widoki dookoła. W moich preferencjach nie znajduje się Bułgaria i Turcja (w ostateczności ją rozważę).
Czy jest ktoś, kto był kiedyś gdzieś i może coś polecić? Zależy mi żeby pokoje nie były stare jak za prl i jedzenie nie było codziennie takie samo, myślałem, by polecieć z biurem podróży bo jednak jak na 1-sze takie wakacje lepiej mieć wszystko gdzieś niech za ciebie załatwiają.
#wakacje #urlop
gaco123 - Witam wszystkich, potrzebuję rady, gdzie opłaca się skoczyć na urlop we wrz...

źródło: 1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@gaco123: Byłem na Krecie we wrześniu, hotel Panorama Boutiqe. Hotel jak hotel, jedzenie dobre aczkolwiek u turasów lepiej karmią. Nie oczekuj mega zróżnicowania jedzenia, to bardziej zależy od Ciebie co będziesz potrafił sobie zmiksować. Ale wracając, wróciłbym do tego hotelu chociażby przez jego położenie i zatoczkę.
  • Odpowiedz