Wpis z mikrobloga

  • 56
@Iandschaft Jakub Czarodziej, samozwańczy ekspert od życia, kołcz, psycholog którego głównym sposobem gromadzenia publiki było tanie narzekanie na współczesną młodzież. Typ został zjedzony na śniadanie, wysrany i zmieszany z błotem przez oponie publiczną po tym jak krótko po wybuchu wojny przyrównał Ukraińców do psów.

Czyli taki internetowy #!$%@? z niego.
  • Odpowiedz
@vanzs @xKaminskipatryk nigdy nie oglądałem atora, a z wykopu znam tą opinię że to debil i szerzy szurskie teorie, poza tym wypowiada się jako ekspert a nie ma żadnego wykształcenia. Natomiast znam jedną osobę, która go nieironicznie ogląda i powiedziała mi, że poza szurskim ma też normalny kanał i tam przedstawia rzetelne wiadomości i tak wogole to ma wykształcenie. Możecie mi powiedzieć jak jest naprawdę i podać argumenty do dyskusji?
  • Odpowiedz
@Anon2139: Ja wyleczyłem jednego znajomego tak, że po prostu niech prześledzi teorie atora z poprzednich lat/miesięcy i sprawdzi ile się sprawdziło. Znajomy podsumował sobie i wyszło że, nic i przestał go oglądać
  • Odpowiedz
@Anon2139: jest prawnikiem. Kiedyś był na tyle wpływowy w youtubesferze (typ nagrywa od starozytności internetu), ze w 2019 przed wyborami nawet sam Kosiniak-Kamysz był u niego z wywiadem na kanale. Ator wieki temu wybił się na robieniu odcinków, gdzie przedstawiał różne znane i mniej znane teorie spiskowe. Problem jest taki, że szybko sam zaczął je szerzyć xD Nie zapomnę sugerowania, że tunel kolejowy miedzy Włochami i Szwajcarią jest świątynią antychrysta (
  • Odpowiedz