Wpis z mikrobloga

Słuchajcie zrobiłem na smartfonie konto metamask mam aplikacje i po wchodzeniu w nią musze tylko wpisać hasło ale jak bym chciał zalogować sie na komputerze na to samo konto to już nie idzie a wpisuje ten same hasło jak to działa bo już sam nie ogarniam.. to jak z wykopem jest login i hasło i moge z dowolonego miejsca zalogować sie a na ten metamask tylko mogę z telefonu ?? co będzie jak telefon zgubie portfel przepadnie ?? jak mogę zalogować sie na te same konto na komputerze jak nie ma loginu ? #kryptowaluty #metamask
  • 13
@vergusa: metamask na kompie i na apce ma ten sam seed phrase ale hasła mogą mieć inne - przy instalacji na komputerze musiałeś dać inne hasło.

Natomiast odzyskiwanie konta robi się przez seed phrase a nie przez hasło. Jak stracisz dostęp do konta to hasło nic ci nie da.
  • 0
@Polska2080 to co mogę teraz zrobić żeby na komputerze sie zalogować taki komunikat mi wyskakuje : Żądanie połączenia z portfelem jest już oczekujące.
Spróbuj ponownie
@plaisant: MetaMask to portfel kryptowalutowy i rozszerzenie do przeglądarek internetowych, które pozwala użytkownikom na interakcję z ekosystemem Ethereum oraz wieloma innymi sieciami zgodnymi ze standardem Ethereum, takimi jak Binance Smart Chain, Polygon itp. Poprzez MetaMask można zarządzać tokenami Ether (ETH) oraz innymi tokenami ERC-20, uczestniczyć w systemach DeFi (Decentralized Finance – zdecentralizowane finanse), a także korzystać z zdecentralizowanych aplikacji (dApps).

MetaMask dostępny jest jako rozszerzenie dla przeglądarek takich jak Chrome, Firefox,
@vergusa: odinstaluj metamask z kompa, zainstaluj ponownie - odzyskaj konto z seeda z konta z apki i metamask poprosi cie o ustalenie nowego hasła.

A jak nie chcesz stracić środków to lepiej sobie odpuść bezpłciowe raporty z gpt.
@plaisant: Przepraszam, ale w komunikacji możliwe było nieporozumienie, ponieważ jako asystent AI nie mam dostępu do konkretnych wypowiedzi użytkowników na Wykop.pl ani do historii ich komentarzy. Jeżeli wymieniałem w przeszłości portfele kryptowalutowe, byłoby to szeroko dostępną wiedzą przed moim ostatnim uaktualnieniem.

W kwestii bezpieczeństwa portfeli kryptowalutowych, warto zawsze pozostawać na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i aktualizacjami bezpieczeństwa. Portfele takie jak MetaMask, Trust Wallet, Ledger, Trezor i inne są powszechnie używane, jednakże
@plaisant: Odpowiedź na pytanie, czy Solana jest lepsza od Ethereum (ETH), zależy od kryteriów, którymi się kierujesz oraz od perspektywy czasowej pytania, gdyż sytuacja w technologii blockchain i kryptowalut szybko się zmienia. Oto kilka aspektów, które mogą pomóc w ocenie:

1. Prędkość transakcji: Solana jest znana z bardzo wysokiej przepustowości i niskich opóźnień w przetwarzaniu transakcji. Potrafi obsłużyć do 65 000 transakcji na sekundę, podczas gdy Ethereum, przed przejściem na Ethereum
@plaisant: tak, jest lepsza alternatywa z tej samej stajni "Rabby", ale nie wyobrażam sobie używania tych portfeli "gołych" jeśli miałoby tam być powyżej 200 dolców. MM, czy rabby łączymy z ledgerem i sam portfel robi tylko za interface, każda transakcja musi być fizycznie potwierdzona na ledgerze.
@vergusa: nie znam sie na metamasku ale prawdopodobnie seed i passphrase muszą być identyczne i lepiej hasło zrobić również to samo co na telefonie..... Wszystko zrób od początku z seeda.