Wpis z mikrobloga

kojarzycie gdzie w #szczecin mogę obejrzeć w sklepie monitor 48-49 cali ultra szeroki?
media markt nie ma, media expert tak samo

a chciałbym chociaż się przymierzyć czy warto zamieniać 34 i 27 na jeden duży

zamówienie i odesłanie jak się nie spodoba nie wchodzi w grę ;)
  • 6
  • 0
@cutecatboy: robię sporo rzeczy - od pisania kodu, do pisania konfigów apache itp, czasem potrzebuję trzy okna koło siebie postawić i mi brakuje miejsca na 34 cali, a z kolei ten drugi 27 jest już właściwie na wymarciu i zamiast kupować drugi 34 to myslałem żeby wymienić poprostu na jeden spory

no i najważniejsze - czasem mam na jednym monitorze jednego kompa podpiętego a na drugim drugiego - (używam barrier do
@pawel_bo: a nie, ja mam tylko taki 34 cale. Chodziło mi jedynie o to, że jakbym miał wybierać między jednym wielkim, a dwoma mniejszymi, to bym poszedł w tę drugą opcję. Mi przeszkadza najbardziej brak drugiego monitora podczas grania, ale jeżeli używasz kompa tylko do pracy to się nie wypowiem, bo ja swojego monitora do pracy bardzo rzadko kiedy używam.
@pawel_bo: Niestety nie wiem gdzie możesz zobaczyć ale mogę ci powiedzieć że różnica między 34,a 49 jest spora. Na codzień używam 34 ale ostatnio miałem okazje przez 2 dni pracować na 49 i był ten efekt wow. Wymaga to chwili przyzwyczajenia ale dla mnie była spora różnica na korzyść 49. :)
@virtroy: jestem, ale jak sobie powiększę grę powiedzmy na 3/4 ekranu, to zostaje mi taki mały pasek, że nie wiadomo co z nim zrobić. Na dwóch monitorach mogę sobie odpalić i grę i pełnoekranowego streama z czatem bez kombinowania