Wpis z mikrobloga

#famemma wykopki, czy ja dobrze zrozumiałem, że wasze dziecko indygo, który leciał z lizakiem od cuckoldow itp itd, (oczywiście miał racje) był w związku ze striptizerką, posiadająca również of'a? Gdzieś mi wpadł ten odcinek goatsów i chłopaki sie wysypali na niego, przy okazji pani Joanny ul ( ͡º ͜ʖ͡º) Wyjebcie najlepiej pozytywnego ozdóbke z belki i wsadzcie tą ciotę w ostatni kafelek, będzie git ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 5
@Seroxik: Seroxik, czy ja dobrze rozumiem, że jesteś na tyle rozgarniętym wykopkiem, któremu z trudem przychodzi podzielność uwagi na obraz i audio? W momencie gdy zostało to powiedziane, pojawiła się adnotacja na materiale, że doszło do pomyłki i Natan nie był z nią w związku.
@Potifara: o kurde, człowiek ważny się uaktywnił dość szybko, szkoda że nie wtedy jak miał info a Alaniku i siostrze puszczać, wtedy jakoś cię zabrakło ( ͡º ͜ʖ͡º) Widziałem to i moje rozgarnięcie pozwoliło mi uważać, że była interwencja i dodali napis, który i tak brzmi, że jest to jego "koleżanka", przecież widać, że wartościowa osoba do rozmowy, obstawiam, że gadali o strajku rolników :D