Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy. Mam pytanienie czy wymiana ekranu i pleców w takim #iphone #gsm jest opłacalna i możliwa. To model se 2022. Jak ktoś ma doświadczenie z takimi rzeczami to rzućcie jakaś kwotą lub widełkami. Gdzie takie coś zrobić? Aparat działa, generalnie wszystko działa i zastanawiam się czy nie naprawić i dać synowi.
ekimek - Cześć Mirasy. Mam pytanienie czy wymiana ekranu i pleców w takim #iphone #GS...

źródło: 20240226_080049

Pobierz
  • 7
@ekimek: w autoryzowanym serwisie wyświetlacz to 750zł, w nieautoryzowanym wymiana samej szybki to 250zł a cały wyświetlacz (zamiennik) 350zł. Moim zdaniem warto naprawić bo to całkiem spoko telefon ze wsparciem.
@ekimek zrób szybkę w nieautoryzowanym za 300 i kup małego case za 30 zł żeby zamaskować tył. Chodzić, obserowac. Ja tak 2 lata chodziłem ale nie widzę sensu chwalić się jabłuszkiem z tylu
no to chyba nie opłaca się nic z tym robić.


@ekimek: opłaca! Akurat ekran i plecki w przeciwieństwie do baterii śmiało można wymienić w nieautoryzowanym serwisie i koszt będzie akceptowalny. SE gen 2 i 3 to całkiem spoko telefony, które w dalszym ciągu są wspierane przez producenta. Nie rozumiem po co generować elektrośmieci, jeśli można coś naprawić.